2015/2016 - Merkantil Bank NB II.

# időpont csapatokeredmény
1.2015.08.01.
szombat, 17:30
BFC SIÓFOK DUNAÚJVÁROS 4:2
1.2015.08.01.
szombat, 17:30
BUDAÖRS BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:1
1.2015.08.01.
szombat, 17:30
SZTK-ERIMA ZTE FC 1:1
1.2015.08.01.
szombat, 17:30
FC AJKA SOPRONI VSE 3:1
1.2015.08.01.
szombat, 17:30
SOROKSÁR SC SZOLNOKI MÁV FC 0:2
1.2015.08.01.
szombat, 17:30
KISVÁRDA MASTER GOOD AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:4
1.2015.08.01.
szombat, 17:30
Szeged 2011 - Grosics Akadémia GYIRMÓT FC GYŐR
1.2015.08.01.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC VÁC FC 2:1
2.2015.08.08.
szombat, 17:30
KISVÁRDA MASTER GOOD GYIRMÓT FC GYŐR 0:1
2.2015.08.08.
szombat, 17:30
SOPRONI VSE SZTK-ERIMA 0:1
2.2015.08.08.
szombat, 17:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
2.2015.08.08.
szombat, 17:30
VÁC FC DUNAÚJVÁROS 1:2
2.2015.08.08.
szombat, 17:30
BFC SIÓFOK Szeged 2011 - Grosics Akadémia 1:2
2.2015.08.08.
szombat, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SOROKSÁR SC 4:1
2.2015.08.08.
szombat, 19:00
SZOLNOKI MÁV FC FC AJKA 2:0
2.2015.08.08.
szombat, 19:00
ZTE FC BUDAÖRS 2:0
3.2015.08.15.
szombat, 17:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ DUNAÚJVÁROS 3:1
3.2015.08.15.
szombat, 17:30
BUDAÖRS SOPRONI VSE 3:2
3.2015.08.15.
szombat, 17:30
SZTK-ERIMA SZOLNOKI MÁV FC 2:3
3.2015.08.15.
szombat, 17:30
KISVÁRDA MASTER GOOD Szeged 2011 - Grosics Akadémia 4:0
3.2015.08.15.
szombat, 19:00
BFC SIÓFOK VÁC FC 2:0
3.2015.08.15.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC ZTE FC 2:0
3.2015.08.15.
szombat, 19:00
FC AJKA AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:1
3.2015.08.16.
vasárnap, 14:00
SOROKSÁR SC GYIRMÓT FC GYŐR 0:3
4.2015.08.22.
szombat, 17:30
KISVÁRDA MASTER GOOD BFC SIÓFOK 2:0
4.2015.08.22.
szombat, 17:30
SOPRONI VSE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0:0
4.2015.08.22.
szombat, 17:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ VÁC FC 1:0
4.2015.08.22.
szombat, 17:30
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZTK-ERIMA 2:3
4.2015.08.22.
szombat, 19:00
FC AJKA GYIRMÓT FC GYŐR 0:3
4.2015.08.22.
szombat, 19:00
SZOLNOKI MÁV FC BUDAÖRS 2:3
4.2015.08.22.
szombat, 19:00
ZTE FC DUNAÚJVÁROS 4:0
5.2015.08.29.
szombat, 17:30
BUDAÖRS AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
5.2015.08.29.
szombat, 17:30
SZTK-ERIMA GYIRMÓT FC GYŐR 2:2
5.2015.08.29.
szombat, 17:30
SOROKSÁR SC KISVÁRDA MASTER GOOD 0:0
5.2015.08.29.
szombat, 17:30
BFC SIÓFOK BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:0
5.2015.08.29.
szombat, 19:00
DUNAÚJVÁROS SOPRONI VSE 2:1
5.2015.08.29.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZOLNOKI MÁV FC 3:1
5.2015.08.29.
szombat, 19:00
FC AJKA Szeged 2011 - Grosics Akadémia 5:0
5.2015.08.30.
vasárnap, 16:30
VÁC FC ZTE FC 1:4
6.2015.09.12.
szombat, 16:30
SOROKSÁR SC BFC SIÓFOK 1:1
6.2015.09.12.
szombat, 16:30
KISVÁRDA MASTER GOOD FC AJKA 0:0
6.2015.09.12.
szombat, 16:30
Szeged 2011 - Grosics Akadémia SZTK-ERIMA 3:2
6.2015.09.12.
szombat, 16:30
BUDAÖRS GYIRMÓT FC GYŐR 4:1
6.2015.09.12.
szombat, 16:30
SOPRONI VSE VÁC FC 1:0
6.2015.09.12.
szombat, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:3
6.2015.09.12.
szombat, 19:00
SZOLNOKI MÁV FC DUNAÚJVÁROS 1:1
6.2015.09.13.
vasárnap, 18:00
ZTE FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2:0
7.2015.09.19.
szombat, 16:00
BUDAÖRS Szeged 2011 - Grosics Akadémia 1:3
7.2015.09.19.
szombat, 16:00
SZTK-ERIMA KISVÁRDA MASTER GOOD 2:1
7.2015.09.19.
szombat, 16:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SOPRONI VSE 2:1
7.2015.09.19.
szombat, 16:00
VÁC FC SZOLNOKI MÁV FC 1:0
7.2015.09.19.
szombat, 19:00
DUNAÚJVÁROS AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
7.2015.09.19.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC GYIRMÓT FC GYŐR 1:2
7.2015.09.19.
szombat, 19:00
FC AJKA SOROKSÁR SC 0:0
7.2015.09.20.
vasárnap, 18:00
BFC SIÓFOK ZTE FC 1:0
8.2015.09.26.
szombat, 16:00
SOROKSÁR SC SZTK-ERIMA 4:0
8.2015.09.26.
szombat, 16:00
KISVÁRDA MASTER GOOD BUDAÖRS 4:2
8.2015.09.26.
szombat, 16:00
Szeged 2011 - Grosics Akadémia MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0:1
8.2015.09.26.
szombat, 16:00
SOPRONI VSE ZTE FC 1:2
8.2015.09.26.
szombat, 17:30
GYIRMÓT FC GYŐR DUNAÚJVÁROS 2:0
8.2015.09.26.
szombat, 19:00
FC AJKA BFC SIÓFOK 2:1
8.2015.09.26.
szombat, 19:00
SZOLNOKI MÁV FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3:0
8.2015.09.27.
vasárnap, 15:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR VÁC FC 2:1
4.2015.09.30.
szerda, 16:00
Szeged 2011 - Grosics Akadémia SOROKSÁR SC 1:0
9.2015.10.03.
szombat, 15:00
BUDAÖRS SOROKSÁR SC 2:1
9.2015.10.03.
szombat, 15:00
SZTK-ERIMA FC AJKA 2:0
9.2015.10.03.
szombat, 15:00
VÁC FC GYIRMÓT FC GYŐR 0:1
9.2015.10.03.
szombat, 15:00
BFC SIÓFOK SOPRONI VSE 0:2
9.2015.10.03.
szombat, 15:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ AQVITAL FC CSÁKVÁR 4:1
9.2015.10.03.
szombat, 18:00
DUNAÚJVÁROS Szeged 2011 - Grosics Akadémia 1:0
9.2015.10.03.
szombat, 18:00
ZTE FC SZOLNOKI MÁV FC 1:0
9.2015.10.04.
vasárnap, 16:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KISVÁRDA MASTER GOOD 0:1
10.2015.10.17.
szombat, 14:30
SZTK-ERIMA BFC SIÓFOK 3:3
10.2015.10.17.
szombat, 14:30
KISVÁRDA MASTER GOOD DUNAÚJVÁROS 2:2
10.2015.10.17.
szombat, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:0
10.2015.10.17.
szombat, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR ZTE FC 3:2
10.2015.10.18.
vasárnap, 14:30
Szeged 2011 - Grosics Akadémia VÁC FC 1:1
10.2015.10.18.
vasárnap, 15:00
SOROKSÁR SC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:3
10.2015.10.18.
vasárnap, 17:00
FC AJKA BUDAÖRS 1:0
10.2015.10.18.
vasárnap, 17:00
SZOLNOKI MÁV FC SOPRONI VSE 1:3
11.2015.10.24.
szombat, 14:30
BUDAÖRS SZTK-ERIMA 2:0
11.2015.10.24.
szombat, 14:30
SOPRONI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4:1
11.2015.10.24.
szombat, 14:30
VÁC FC KISVÁRDA MASTER GOOD 1:1
11.2015.10.24.
szombat, 14:30
BFC SIÓFOK SZOLNOKI MÁV FC 0:0
11.2015.10.24.
szombat, 14:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ Szeged 2011 - Grosics Akadémia 0:1
11.2015.10.24.
szombat, 18:00
DUNAÚJVÁROS SOROKSÁR SC 1:1
11.2015.10.24.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC FC AJKA 2:2
11.2015.10.25.
vasárnap, 15:00
GYIRMÓT FC GYŐR ZTE FC 1:1
12.2015.10.31.
szombat, 13:30
BUDAÖRS BFC SIÓFOK 1:0
12.2015.10.31.
szombat, 13:30
SZTK-ERIMA MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:2
12.2015.10.31.
szombat, 13:30
SOROKSÁR SC VÁC FC 2:1
12.2015.10.31.
szombat, 13:30
KISVÁRDA MASTER GOOD BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5:0
12.2015.10.31.
szombat, 13:30
Szeged 2011 - Grosics Akadémia ZTE FC 2:0
12.2015.10.31.
szombat, 18:00
FC AJKA DUNAÚJVÁROS 0:6
12.2015.10.31.
szombat, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR SOPRONI VSE 2:1
12.2015.11.01.
vasárnap, 14:30
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZOLNOKI MÁV FC 2:1
13.2015.11.07.
szombat, 13:30
SOPRONI VSE Szeged 2011 - Grosics Akadémia 3:1
13.2015.11.07.
szombat, 13:30
VÁC FC FC AJKA 2:1
13.2015.11.07.
szombat, 13:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SOROKSÁR SC 1:1
13.2015.11.07.
szombat, 13:30
KISVÁRDA MASTER GOOD ZTE FC 1:2
13.2015.11.07.
szombat, 17:00
DUNAÚJVÁROS SZTK-ERIMA 0:0
13.2015.11.07.
szombat, 17:00
SZOLNOKI MÁV FC GYIRMÓT FC GYŐR 1:0
13.2015.11.07.
szombat, 18:30
BFC SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:1
13.2015.11.08.
vasárnap, 15:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BUDAÖRS 0:2
14.2015.11.21.
szombat, 13:00
BUDAÖRS DUNAÚJVÁROS 1:1
14.2015.11.21.
szombat, 13:00
SZTK-ERIMA VÁC FC 1:1
14.2015.11.21.
szombat, 13:00
SOROKSÁR SC ZTE FC 0:0
14.2015.11.21.
szombat, 13:00
KISVÁRDA MASTER GOOD SOPRONI VSE 3:2
14.2015.11.21.
szombat, 16:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BFC SIÓFOK 0:3
14.2015.11.21.
szombat, 16:00
FC AJKA BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:1
14.2015.11.21.
szombat, 16:00
GYIRMÓT FC GYŐR AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
14.2015.11.22.
vasárnap, 13:00
Szeged 2011 - Grosics Akadémia SZOLNOKI MÁV FC 4:1
15.2015.11.28.
szombat, 13:00
SZOLNOKI MÁV FC KISVÁRDA MASTER GOOD 4:2
15.2015.11.28.
szombat, 13:00
SOPRONI VSE SOROKSÁR SC 1:0
15.2015.11.28.
szombat, 13:00
VÁC FC BUDAÖRS 1:0
15.2015.11.28.
szombat, 13:00
BFC SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR 0:4
15.2015.11.28.
szombat, 13:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SZTK-ERIMA 4:1
15.2015.11.28.
szombat, 16:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR Szeged 2011 - Grosics Akadémia 3:2
15.2015.11.28.
szombat, 16:00
FC AJKA ZTE FC 1:2
15.2015.11.30.
hétfő, 16:00
DUNAÚJVÁROS MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
16.2016.02.20.
szombat, 14:00
VÁC FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:1
16.2016.02.20.
szombat, 14:00
SZOLNOKI MÁV FC SOROKSÁR SC 0:3
16.2016.02.20.
szombat, 14:00
DUNAÚJVÁROS BFC SIÓFOK 1:2
16.2016.02.20.
szombat, 14:00
ZTE FC SZTK-ERIMA 3:0
16.2016.02.20.
szombat, 17:00
SOPRONI VSE FC AJKA 2:0
16.2016.02.20.
szombat, 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BUDAÖRS 0:4
16.2016.02.20.
szombat, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR KISVÁRDA MASTER GOOD 3:3
16.2016.02.21.
vasárnap, 15:00
GYIRMÓT FC GYŐR Szeged 2011 - Grosics Akadémia 2:1
17.2016.02.27.
szombat, 14:00
DUNAÚJVÁROS VÁC FC 0:2
17.2016.02.27.
szombat, 14:00
SOROKSÁR SC AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:1
17.2016.02.27.
szombat, 14:00
SZTK-ERIMA SOPRONI VSE 0:0
17.2016.02.27.
szombat, 14:00
Szeged 2011 - Grosics Akadémia BFC SIÓFOK 1:2
17.2016.02.27.
szombat, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR KISVÁRDA MASTER GOOD 0:0
17.2016.02.27.
szombat, 17:00
FC AJKA SZOLNOKI MÁV FC 0:0
17.2016.02.27.
szombat, 17:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:0
17.2016.02.28.
vasárnap, 14:30
BUDAÖRS ZTE FC 1:5
18.2016.03.04.
péntek, 17:00
DUNAÚJVÁROS BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2:3
18.2016.03.05.
szombat, 14:30
SZOLNOKI MÁV FC SZTK-ERIMA 1:1
18.2016.03.05.
szombat, 14:30
Szeged 2011 - Grosics Akadémia KISVÁRDA MASTER GOOD 1:2
18.2016.03.05.
szombat, 14:30
VÁC FC BFC SIÓFOK 0:1
18.2016.03.05.
szombat, 17:00
SOPRONI VSE BUDAÖRS 2:0
18.2016.03.05.
szombat, 17:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR FC AJKA 3:1
18.2016.03.05.
szombat, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR SOROKSÁR SC 1:0
18.2016.03.06.
vasárnap, 18:00
ZTE FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0:1
19.2016.03.11.
péntek, 18:00
DUNAÚJVÁROS ZTE FC 1:3
19.2016.03.12.
szombat, 14:30
SOROKSÁR SC Szeged 2011 - Grosics Akadémia 1:1
19.2016.03.12.
szombat, 14:30
SZTK-ERIMA AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:3
19.2016.03.12.
szombat, 14:30
BUDAÖRS SZOLNOKI MÁV FC 1:1
19.2016.03.12.
szombat, 14:30
VÁC FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:3
19.2016.03.12.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SOPRONI VSE 2:1
19.2016.03.12.
szombat, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR FC AJKA 3:1
19.2016.03.13.
vasárnap, 14:00
BFC SIÓFOK KISVÁRDA MASTER GOOD 0:3
20.2016.03.19.
szombat, 15:00
Szeged 2011 - Grosics Akadémia FC AJKA 0:0
20.2016.03.19.
szombat, 15:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR BUDAÖRS 4:1
20.2016.03.19.
szombat, 15:00
ZTE FC VÁC FC 3:4
20.2016.03.19.
szombat, 18:00
SOPRONI VSE DUNAÚJVÁROS 1:1
20.2016.03.19.
szombat, 18:00
SZOLNOKI MÁV FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0:1
20.2016.03.19.
szombat, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR SZTK-ERIMA 2:2
20.2016.03.19.
szombat, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BFC SIÓFOK 4:0
20.2016.03.20.
vasárnap, 15:00
KISVÁRDA MASTER GOOD SOROKSÁR SC 2:3
21.2016.04.02.
szombat, 16:30
BFC SIÓFOK SOROKSÁR SC 0:1
21.2016.04.02.
szombat, 16:30
SZTK-ERIMA Szeged 2011 - Grosics Akadémia 0:3
21.2016.04.02.
szombat, 19:00
DUNAÚJVÁROS SZOLNOKI MÁV FC 1:1
21.2016.04.02.
szombat, 19:00
FC AJKA KISVÁRDA MASTER GOOD 0:1
21.2016.04.02.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:0
21.2016.04.02.
szombat, 19:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ ZTE FC 1:0
21.2016.04.02.
szombat, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR BUDAÖRS 3:2
21.2016.04.03.
vasárnap, 15:00
VÁC FC SOPRONI VSE 0:1
22.2016.04.08.
péntek, 18:00
SOPRONI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:2
22.2016.04.09.
szombat, 13:00
SZOLNOKI MÁV FC VÁC FC 0:1
22.2016.04.09.
szombat, 16:30
Szeged 2011 - Grosics Akadémia BUDAÖRS 2:0
22.2016.04.09.
szombat, 16:30
KISVÁRDA MASTER GOOD SZTK-ERIMA 5:0
22.2016.04.09.
szombat, 16:30
SOROKSÁR SC FC AJKA 1:0
22.2016.04.09.
szombat, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR DUNAÚJVÁROS 4:0
22.2016.04.09.
szombat, 19:00
ZTE FC BFC SIÓFOK 3:0
22.2016.04.10.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:1
23.2016.04.16.
szombat, 17:00
SZTK-ERIMA SOROKSÁR SC 1:2
23.2016.04.16.
szombat, 17:00
BUDAÖRS KISVÁRDA MASTER GOOD 1:3
23.2016.04.16.
szombat, 17:00
VÁC FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:3
23.2016.04.16.
szombat, 19:00
BFC SIÓFOK FC AJKA 2:1
23.2016.04.16.
szombat, 19:00
DUNAÚJVÁROS GYIRMÓT FC GYŐR 0:2
23.2016.04.16.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Szeged 2011 - Grosics Akadémia 2:1
23.2016.04.16.
szombat, 19:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SZOLNOKI MÁV FC 1:1
23.2016.04.17.
vasárnap, 18:00
ZTE FC SOPRONI VSE 1:0
24.2016.04.23.
szombat, 17:00
Szeged 2011 - Grosics Akadémia DUNAÚJVÁROS 0:2
24.2016.04.23.
szombat, 17:00
SOROKSÁR SC BUDAÖRS 1:0
24.2016.04.23.
szombat, 19:00
SOPRONI VSE BFC SIÓFOK 1:2
24.2016.04.23.
szombat, 19:00
SZOLNOKI MÁV FC ZTE FC 3:1
24.2016.04.23.
szombat, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:1
24.2016.04.23.
szombat, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR VÁC FC 6:0
24.2016.04.24.
vasárnap, 15:15
KISVÁRDA MASTER GOOD MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0:0
24.2016.04.24.
vasárnap, 17:00
FC AJKA SZTK-ERIMA 1:2
25.2016.04.29.
péntek, 18:00
SOPRONI VSE SZOLNOKI MÁV FC 0:0
25.2016.04.30.
szombat, 12:00
DUNAÚJVÁROS KISVÁRDA MASTER GOOD 0:4
25.2016.04.30.
szombat, 17:00
BUDAÖRS FC AJKA 0:0
25.2016.04.30.
szombat, 17:00
VÁC FC Szeged 2011 - Grosics Akadémia 3:2
25.2016.04.30.
szombat, 19:00
BFC SIÓFOK SZTK-ERIMA 1:0
25.2016.04.30.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SOROKSÁR SC 0:1
25.2016.04.30.
szombat, 19:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ GYIRMÓT FC GYŐR 1:0
25.2016.04.30.
szombat, 19:00
ZTE FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:3
26.2016.05.06.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SOPRONI VSE 3:3
26.2016.05.08.
vasárnap, 15:00
KISVÁRDA MASTER GOOD VÁC FC 2:0
26.2016.05.08.
vasárnap, 15:00
ZTE FC GYIRMÓT FC GYŐR 3:0
26.2016.05.08.
vasárnap, 17:30
SOROKSÁR SC DUNAÚJVÁROS 7:0
26.2016.05.08.
vasárnap, 17:30
SZTK-ERIMA BUDAÖRS 1:2
26.2016.05.08.
vasárnap, 17:30
Szeged 2011 - Grosics Akadémia BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2:1
26.2016.05.08.
vasárnap, 17:30
FC AJKA MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0:1
26.2016.05.08.
vasárnap, 19:00
SZOLNOKI MÁV FC BFC SIÓFOK 2:2
27.2016.05.14.
szombat, 17:30
VÁC FC SOROKSÁR SC 0:4
27.2016.05.14.
szombat, 19:00
BFC SIÓFOK BUDAÖRS 1:2
27.2016.05.14.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZTK-ERIMA 2:0
27.2016.05.14.
szombat, 19:00
DUNAÚJVÁROS FC AJKA 2:2
27.2016.05.14.
szombat, 19:00
SOPRONI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 1:3
27.2016.05.14.
szombat, 19:00
ZTE FC Szeged 2011 - Grosics Akadémia 1:1
27.2016.05.14.
szombat, 19:00
SZOLNOKI MÁV FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:1
27.2016.05.15.
vasárnap, 18:15
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ KISVÁRDA MASTER GOOD 4:2
28.2016.05.21.
szombat, 18:00
SZTK-ERIMA DUNAÚJVÁROS 2:1
28.2016.05.21.
szombat, 18:00
Szeged 2011 - Grosics Akadémia SOPRONI VSE 0:0
28.2016.05.21.
szombat, 18:00
SOROKSÁR SC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5:0
28.2016.05.21.
szombat, 19:00
BUDAÖRS MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0:1
28.2016.05.21.
szombat, 19:00
FC AJKA VÁC FC 1:2
28.2016.05.21.
szombat, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR BFC SIÓFOK 1:0
28.2016.05.21.
szombat, 19:00
ZTE FC KISVÁRDA MASTER GOOD 2:0
28.2016.05.22.
vasárnap, 20:00
GYIRMÓT FC GYŐR SZOLNOKI MÁV FC 3:1
29.2016.05.29.
vasárnap, 18:00
BFC SIÓFOK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0:4
29.2016.05.29.
vasárnap, 18:00
VÁC FC SZTK-ERIMA 4:0
29.2016.05.29.
vasárnap, 19:00
DUNAÚJVÁROS BUDAÖRS 0:5
29.2016.05.29.
vasárnap, 19:00
SOPRONI VSE KISVÁRDA MASTER GOOD 1:5
29.2016.05.29.
vasárnap, 19:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ FC AJKA 4:1
29.2016.05.29.
vasárnap, 19:00
ZTE FC SOROKSÁR SC 2:1
29.2016.05.29.
vasárnap, 19:00
SZOLNOKI MÁV FC Szeged 2011 - Grosics Akadémia 1:1
29.2016.05.29.
vasárnap, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 1:4
30.2016.06.05.
vasárnap, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC DUNAÚJVÁROS 4:0
30.2016.06.05.
vasárnap, 18:00
Szeged 2011 - Grosics Akadémia AQVITAL FC CSÁKVÁR 6:0
30.2016.06.05.
vasárnap, 18:00
KISVÁRDA MASTER GOOD SZOLNOKI MÁV FC 2:1
30.2016.06.05.
vasárnap, 18:00
SOROKSÁR SC SOPRONI VSE 2:1
30.2016.06.05.
vasárnap, 18:00
SZTK-ERIMA BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:3
30.2016.06.05.
vasárnap, 18:00
BUDAÖRS VÁC FC 3:0
30.2016.06.05.
vasárnap, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR BFC SIÓFOK 3:4
30.2016.06.05.
vasárnap, 18:00
ZTE FC FC AJKA 5:0
Frissítve: 2016.10.26. 22:48
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2021.01.31. vasárnap, 13:00
ST. LŐRINC KFT./SZEGED-CSANÁD GROSICS
Kozármislenyi Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 48
02. PÉCSI MFC 40
03. BUDAÖRS 39
04. VASAS FC 39
05. GYIRMÓT FC GYŐR 35
06. SZOMBATHELYI HALADÁS 33
07. SOROKSÁR SC 32
08. SZOLNOKI MÁV FC 32
09. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 30
10. WKW ETO FC GYŐR 29
11. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 29
12. FC AJKA 26
13. BFC SIÓFOK 26
14. SZEGED-CSANÁD GROSICS 25
15. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 25
16. ST. LŐRINC KFT. 24
17. KAZINCBARCIKA 22
18. DOROGI FC 20
19. AQVITAL FC CSÁKVÁR 19
20. DEAC 12

Partnereink