Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2014/2015 - U-14 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
2.2014.08.23.
szombat, 10:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:4
2.2014.08.23.
szombat, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZARVASI FC 0:5
4.2014.08.27.
szerda, 13:00
SZEGED 2011 BERÉNYI GYERMEK FC 3:1
3.2014.08.30.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE DAFC SZEGED 7:3
3.2014.08.30.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 9:0
3.2014.08.30.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:6
3.2014.08.31.
vasárnap, 13:00
BERÉNYI GYERMEK FC MAROS-MENTI UFC 0:8
4.2014.09.03.
szerda, 14:30
L-IT SZEAC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:0
2.2014.09.03.
szerda, 16:30
BERÉNYI GYERMEK FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:12
4.2014.09.06.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 2:0
4.2014.09.06.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZARVASI FC 10:1
4.2014.09.07.
vasárnap, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:7
2.2014.09.10.
szerda, 15:30
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 2:2
2.2014.09.11.
csütörtök, 15:00
L-IT SZEAC SZEGED 2011 3:1
5.2014.09.13.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE L-IT SZEAC 3:2
5.2014.09.13.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 9:0
5.2014.09.14.
vasárnap, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:3
6.2014.09.20.
szombat, 12:00
SZARVASI FC BERÉNYI GYERMEK FC 1:4
6.2014.09.20.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:0
6.2014.09.20.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 8:1
6.2014.09.21.
vasárnap, 10:00
L-IT SZEAC MAROS-MENTI UFC 2:0
6.2014.09.21.
vasárnap, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC DAFC SZEGED 1:7
5.2014.09.23.
kedd, 16:00
SZARVASI FC SZEGED 2011 1:3
7.2014.09.27.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 3:1
7.2014.09.27.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:5
7.2014.09.27.
szombat, 11:00
DAFC SZEGED L-IT SZEAC 1:0
7.2014.09.27.
szombat, 13:00
BERÉNYI GYERMEK FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:1
7.2014.09.27.
szombat, 14:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZARVASI FC 5:0
8.2014.10.04.
szombat, 09:00
SZEGED 2011 MAROS-MENTI UFC 1:0
8.2014.10.04.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 3:1
8.2014.10.04.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4:0
8.2014.10.04.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BERÉNYI GYERMEK FC 5:0
8.2014.10.04.
szombat, 11:00
SZARVASI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 2:3
5.2014.10.08.
szerda, 14:00
BERÉNYI GYERMEK FC DAFC SZEGED 2:6
9.2014.10.10.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:5
9.2014.10.11.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:6
9.2014.10.11.
szombat, 11:00
BERÉNYI GYERMEK FC L-IT SZEAC 0:1
9.2014.10.11.
szombat, 12:30
MAROS-MENTI UFC SZARVASI FC 1:2
9.2014.10.12.
vasárnap, 09:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 3:2
10.2014.10.18.
szombat, 13:00
DAFC SZEGED SZARVASI FC 2:3
10.2014.10.18.
szombat, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED 2011 2:3
10.2014.10.18.
szombat, 14:30
BERÉNYI GYERMEK FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 2:6
10.2014.10.19.
vasárnap, 10:00
L-IT SZEAC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:1
10.2014.10.19.
vasárnap, 12:00
MAROS-MENTI UFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:4
3.2014.10.21.
kedd, 13:00
SZARVASI FC L-IT SZEAC 0:4
11.2014.10.24.
péntek, 09:30
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MAROS-MENTI UFC 0:5
11.2014.10.24.
péntek, 12:00
SZEGED 2011 L-IT SZEAC 0:2
11.2014.10.24.
péntek, 18:30
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BERÉNYI GYERMEK FC 3:0
11.2014.10.25.
szombat, 09:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 4:0
12.2014.10.29.
szerda, 14:00
MAROS-MENTI UFC BERÉNYI GYERMEK FC 7:0
12.2014.10.31.
péntek, 10:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 3:1
12.2014.11.01.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:4
12.2014.11.02.
vasárnap, 13:00
L-IT SZEAC SZARVASI FC 1:1
12.2014.11.02.
vasárnap, 13:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 11:0
13.2014.11.07.
péntek, 18:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZARVASI FC 10:0
13.2014.11.08.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 1:4
13.2014.11.08.
szombat, 13:00
BERÉNYI GYERMEK FC SZEGED 2011 6:0
13.2014.11.09.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC L-IT SZEAC 3:1
13.2014.11.09.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5:0
14.2014.11.15.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:1
14.2014.11.16.
vasárnap, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC MAROS-MENTI UFC 1:0
14.2014.11.16.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED BERÉNYI GYERMEK FC 0:2
14.2014.11.16.
vasárnap, 13:00
L-IT SZEAC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 2:1
14.2014.11.16.
vasárnap, 13:00
SZARVASI FC SZEGED 2011 1:3
1.2014.11.22.
szombat, 10:30
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC 5:1
1.2014.11.22.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:0
1.2014.11.23.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE BERÉNYI GYERMEK FC 3:3
1.2014.11.23.
vasárnap, 10:00
SZARVASI FC DAFC SZEGED 2:4
1.2014.11.23.
vasárnap, 11:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 L-IT SZEAC 3:0
11.2014.11.26.
szerda, 13:30
SZARVASI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:1
16.2015.03.04.
szerda, 14:00
L-IT SZEAC DAFC SZEGED 3:0
16.2015.03.07.
szombat, 09:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 2:2
16.2015.03.07.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 5:0
16.2015.03.08.
vasárnap, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZARVASI FC 9:2
17.2015.03.11.
szerda, 12:00
BERÉNYI GYERMEK FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:4
17.2015.03.14.
szombat, 09:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZARVASI FC 11:0
17.2015.03.14.
szombat, 09:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:4
17.2015.03.14.
szombat, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC L-IT SZEAC 0:1
17.2015.03.14.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 0:1
18.2015.03.21.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 5:0
18.2015.03.21.
szombat, 13:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 7:0
18.2015.03.22.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 0:2
18.2015.03.22.
vasárnap, 13:00
SZARVASI FC MAROS-MENTI UFC 3:1
18.2015.03.22.
vasárnap, 15:00
L-IT SZEAC BERÉNYI GYERMEK FC 1:2
19.2015.03.28.
szombat, 09:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE BERÉNYI GYERMEK FC 2:2
19.2015.03.28.
szombat, 09:00
SZEGED 2011 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:2
19.2015.03.28.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 L-IT SZEAC 5:2
19.2015.03.28.
szombat, 12:00
SZARVASI FC DAFC SZEGED 0:4
19.2015.03.28.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC 2:0
20.2015.03.31.
kedd, 14:30
L-IT SZEAC SZEGED 2011 1:0
20.2015.04.01.
szerda, 17:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:5
20.2015.04.04.
szombat, 09:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:0
20.2015.04.04.
szombat, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZARVASI FC 4:2
22.2015.04.07.
kedd, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:7
21.2015.04.11.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE DAFC SZEGED 2:1
21.2015.04.11.
szombat, 10:00
SZARVASI FC L-IT SZEAC 0:9
21.2015.04.11.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:0
21.2015.04.11.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:10
21.2015.04.12.
vasárnap, 13:00
BERÉNYI GYERMEK FC MAROS-MENTI UFC 3:2
22.2015.04.18.
szombat, 11:00
DAFC SZEGED MAROS-MENTI UFC 0:1
22.2015.04.18.
szombat, 12:00
SZARVASI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:7
22.2015.04.18.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 BERÉNYI GYERMEK FC 7:4
22.2015.04.19.
vasárnap, 13:00
L-IT SZEAC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:1
23.2015.04.22.
szerda, 17:30
MAROS-MENTI UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:0
23.2015.04.25.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:1
23.2015.04.25.
szombat, 11:00
BERÉNYI GYERMEK FC DAFC SZEGED 4:3
23.2015.04.26.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 SZARVASI FC 8:1
23.2015.04.26.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE L-IT SZEAC 1:0
16.2015.04.29.
szerda, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BERÉNYI GYERMEK FC 0:3
24.2015.05.01.
péntek, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 11:2
24.2015.05.02.
szombat, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC DAFC SZEGED 0:5
24.2015.05.02.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:3
24.2015.05.03.
vasárnap, 10:00
BERÉNYI GYERMEK FC SZARVASI FC 8:5
25.2015.05.09.
szombat, 11:00
SZARVASI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:6
25.2015.05.09.
szombat, 11:00
DAFC SZEGED L-IT SZEAC 4:4
25.2015.05.09.
szombat, 11:00
BERÉNYI GYERMEK FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 3:1
25.2015.05.09.
szombat, 11:30
MAROS-MENTI UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:2
25.2015.05.10.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 6:1
26.2015.05.13.
szerda, 16:00
L-IT SZEAC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5:0
26.2015.05.16.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 MAROS-MENTI UFC 1:0
26.2015.05.16.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 1:0
26.2015.05.16.
szombat, 12:00
SZARVASI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:4
26.2015.05.16.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BERÉNYI GYERMEK FC 1:3
20.2015.05.20.
szerda, 18:00
BERÉNYI GYERMEK FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:1
27.2015.05.23.
szombat, 09:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:1
27.2015.05.23.
szombat, 10:00
MAROS-MENTI UFC SZARVASI FC 6:1
27.2015.05.23.
szombat, 11:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:6
27.2015.05.23.
szombat, 11:00
BERÉNYI GYERMEK FC L-IT SZEAC 4:1
27.2015.05.24.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 2:4
15.2015.05.26.
kedd, 18:00
SZARVASI FC BERÉNYI GYERMEK FC 2:10
24.2015.05.27.
szerda, 17:00
L-IT SZEAC MAROS-MENTI UFC 2:0
15.2015.05.27.
szerda, 18:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 2:1
15.2015.05.30.
szombat, 09:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:7
15.2015.05.30.
szombat, 09:00
DAFC SZEGED KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 7:1
15.2015.05.30.
szombat, 11:00
MAROS-MENTI UFC L-IT SZEAC 2:3
Frissítve: 2016.10.26. 22:48
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.09.27. vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS/DEAC
Szent Gellért Fórum
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 20
02. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
03. GYIRMÓT FC GYŐR 16
04. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16
05. BUDAÖRS 15
06. SZOLNOKI MÁV FC 15
07. SOROKSÁR SC 14
08. FC AJKA 13
09. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
10. PÉCSI MFC 13
11. DOROGI FC 12
12. BFC SIÓFOK 11
13. VASAS FC 11
14. WKW ETO FC GYŐR 10
15. KAZINCBARCIKA 9
16. SZEGED-CSANÁD GROSICS 8
17. ST. LŐRINC KFT. 8
18. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink