2014/2015 - U-17 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
14.2015.05.31.
vasárnap, 13:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 SZEGED 2011 18:0
14.2015.05.31.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:2
14.2015.05.30.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 MAROS-MENTI UFC 2:0
14.2015.05.30.
szombat, 11:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 4:0
14.2015.05.29.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE L-IT SZEAC 31:0
23.2015.05.28.
csütörtök, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEGED 2011 16:0
14.2015.05.28.
csütörtök, 17:00
SZEOL SC U-16 SZEOL SC 1:6
14.2015.05.27.
szerda, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 5:1
23.2015.05.27.
szerda, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 4:1
26.2015.05.23.
szombat, 14:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:7
26.2015.05.23.
szombat, 11:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:3
26.2015.05.23.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC SZEOL SC U-16 1:24
26.2015.05.22.
péntek, 18:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:1
26.2015.05.22.
péntek, 14:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
26.2015.05.20.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:0
26.2015.05.20.
szerda, 16:00
SZEOL SC GROSICS AKADÉMIA FK 2:4
25.2015.05.19.
kedd, 17:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 8:1
25.2015.05.18.
hétfő, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 4:2
25.2015.05.17.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC 0:3
25.2015.05.17.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 12:1
25.2015.05.16.
szombat, 15:00
SZEOL SC U-16 MAROS-MENTI UFC 4:4
25.2015.05.15.
péntek, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK L-IT SZEAC 18:0
25.2015.05.14.
csütörtök, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 0:3
24.2015.05.12.
kedd, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 0:2
24.2015.05.10.
vasárnap, 16:00
MAROS-MENTI UFC GROSICS AKADÉMIA FK 1:4
24.2015.05.10.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 SZEOL SC U-16 2:2
24.2015.05.10.
vasárnap, 11:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:4
24.2015.05.10.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:3
24.2015.05.08.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 DAFC SZEGED 8:1
24.2015.05.07.
csütörtök, 15:00
L-IT SZEAC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:14
23.2015.05.03.
vasárnap, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 0:6
23.2015.05.03.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC U-16 SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 6:1
23.2015.04.29.
szerda, 13:00
DAFC SZEGED SZEOL SC 1:6
23.2015.04.28.
kedd, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC L-IT SZEAC 3:0
23.2015.04.28.
kedd, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 3:2
22.2015.04.26.
vasárnap, 16:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
22.2015.04.26.
vasárnap, 12:00
L-IT SZEAC DAFC SZEGED 0:10
22.2015.04.26.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 7:0
22.2015.04.25.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEOL SC U-16 2:1
22.2015.04.24.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:0
22.2015.04.24.
péntek, 10:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 GROSICS AKADÉMIA FK 0:3
22.2015.04.23.
csütörtök, 16:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:1
21.2015.04.21.
kedd, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 3:0
21.2015.04.19.
vasárnap, 11:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 0:6
21.2015.04.19.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED MAROS-MENTI UFC 3:5
21.2015.04.19.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC 2:1
21.2015.04.18.
szombat, 15:00
SZEOL SC U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:4
21.2015.04.18.
szombat, 12:00
GROSICS AKADÉMIA FK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 6:3
21.2015.04.18.
szombat, 09:30
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 L-IT SZEAC 29:0
20.2015.04.15.
szerda, 14:00
L-IT SZEAC SZEOL SC 0:16
20.2015.04.12.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 9:1
20.2015.04.12.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE GROSICS AKADÉMIA FK 2:3
20.2015.04.12.
vasárnap, 10:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:0
20.2015.04.11.
szombat, 11:00
SZEOL SC U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:11
20.2015.04.11.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 4:0
20.2015.04.09.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:1
19.2015.04.08.
szerda, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC L-IT SZEAC 29:0
16.2015.04.07.
kedd, 12:00
SZEOL SC U-16 DAFC SZEGED 5:0
19.2015.04.05.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 1:7
19.2015.04.03.
péntek, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC U-16 3:0
19.2015.04.02.
csütörtök, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZEGED 2011 0:1
19.2015.04.02.
csütörtök, 09:00
SZEOL SC MAROS-MENTI UFC 1:1
19.2015.04.01.
szerda, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:5
19.2015.04.01.
szerda, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 1:2
18.2015.03.29.
vasárnap, 15:00
MAROS-MENTI UFC L-IT SZEAC 25:0
18.2015.03.29.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 SZEOL SC 0:3
18.2015.03.29.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:3
18.2015.03.28.
szombat, 11:00
SZEOL SC U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:4
18.2015.03.27.
péntek, 16:00
GROSICS AKADÉMIA FK VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:1
18.2015.03.26.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 DAFC SZEGED 9:0
18.2015.03.25.
szerda, 13:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 2:1
17.2015.03.22.
vasárnap, 12:00
L-IT SZEAC SZEGED 2011 0:18
17.2015.03.22.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:14
17.2015.03.22.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 7:0
17.2015.03.22.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC 5:1
17.2015.03.21.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 2:0
17.2015.03.19.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC U-16 2:0
17.2015.03.18.
szerda, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 GROSICS AKADÉMIA FK 0:9
16.2015.03.14.
szombat, 09:00
SZEGED 2011 MAROS-MENTI UFC 2:5
16.2015.03.14.
szombat, 09:00
GROSICS AKADÉMIA FK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
16.2015.03.13.
péntek, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:6
16.2015.03.13.
péntek, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 9:0
16.2015.03.12.
csütörtök, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEOL SC 3:1
16.2015.03.12.
csütörtök, 13:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 L-IT SZEAC 21:0
15.2015.03.08.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 1:1
15.2015.03.08.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
15.2015.03.08.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED GROSICS AKADÉMIA FK 0:14
15.2015.03.08.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:2
15.2015.03.08.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 6:1
15.2015.03.07.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZEOL SC U-16 9:0
15.2015.03.07.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:15
9.2014.11.23.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 6:3
12.2014.11.19.
szerda, 17:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:3
1.2014.11.16.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 6:0
1.2014.11.16.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 2:3
1.2014.11.16.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC SZEOL SC U-16 4:3
1.2014.11.15.
szombat, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:2
1.2014.11.15.
szombat, 11:00
L-IT SZEAC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:15
1.2014.11.14.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 GROSICS AKADÉMIA FK 3:0
1.2014.11.14.
péntek, 12:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:1
13.2014.11.09.
vasárnap, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEGED 2011 4:0
13.2014.11.09.
vasárnap, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC 3:3
13.2014.11.09.
vasárnap, 09:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 3:0
13.2014.11.08.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MAROS-MENTI UFC 2:2
13.2014.11.08.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 3:5
13.2014.11.08.
szombat, 10:00
SZEOL SC U-16 L-IT SZEAC 7:1
10.2014.11.06.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:3
13.2014.11.06.
csütörtök, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 0:4
12.2014.11.02.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC U-16 5:0
12.2014.11.02.
vasárnap, 13:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:7
12.2014.11.02.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:2
12.2014.11.02.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:0
12.2014.11.02.
vasárnap, 10:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 2:1
12.2014.10.30.
csütörtök, 11:00
L-IT SZEAC GROSICS AKADÉMIA FK 0:27
11.2014.10.28.
kedd, 12:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 1:4
11.2014.10.26.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 0:2
11.2014.10.24.
péntek, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK MAROS-MENTI UFC 3:1
11.2014.10.24.
péntek, 12:00
SZEOL SC U-16 SZEGED 2011 5:2
11.2014.10.24.
péntek, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 3:4
11.2014.10.22.
szerda, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 L-IT SZEAC 14:1
11.2014.10.22.
szerda, 15:30
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:0
10.2014.10.20.
hétfő, 13:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 SZEOL SC U-16 5:2
10.2014.10.19.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 8:0
10.2014.10.19.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 GROSICS AKADÉMIA FK 1:4
10.2014.10.19.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC DAFC SZEGED 7:0
10.2014.10.18.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:14
10.2014.10.17.
péntek, 18:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
9.2014.10.15.
szerda, 15:30
SZEOL SC U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:1
9.2014.10.12.
vasárnap, 13:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 0:6
9.2014.10.12.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 1:2
9.2014.10.12.
vasárnap, 10:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 10:1
9.2014.10.11.
szombat, 11:00
DAFC SZEGED L-IT SZEAC 10:0
9.2014.10.11.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZEOL SC 2:2
8.2014.10.05.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 7:1
8.2014.10.05.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:2
8.2014.10.05.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:2
8.2014.10.05.
vasárnap, 12:00
L-IT SZEAC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 0:4
8.2014.10.05.
vasárnap, 12:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:0
8.2014.10.04.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC U-16 8:0
8.2014.10.04.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 GROSICS AKADÉMIA FK 0:4
6.2014.10.01.
szerda, 18:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 12:0
7.2014.09.28.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 2:3
7.2014.09.28.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC U-16 9:0
7.2014.09.28.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 2:4
7.2014.09.28.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 MAROS-MENTI UFC 4:1
7.2014.09.28.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC L-IT SZEAC 35:0
7.2014.09.27.
szombat, 12:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 6:2
7.2014.09.25.
csütörtök, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:6
6.2014.09.21.
vasárnap, 14:30
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 0:2
6.2014.09.21.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC 3:1
6.2014.09.21.
vasárnap, 12:30
L-IT SZEAC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:21
6.2014.09.21.
vasárnap, 10:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 DAFC SZEGED 9:0
6.2014.09.20.
szombat, 11:00
SZEOL SC U-16 GROSICS AKADÉMIA FK 0:8
6.2014.09.18.
csütörtök, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:3
3.2014.09.16.
kedd, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GROSICS AKADÉMIA FK 0:11
5.2014.09.14.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:9
5.2014.09.14.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 2:2
5.2014.09.14.
vasárnap, 11:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC U-16 0:4
5.2014.09.14.
vasárnap, 10:00
L-IT SZEAC MAROS-MENTI UFC 0:19
5.2014.09.14.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC SZEGED 2011 1:0
5.2014.09.11.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:0
5.2014.09.11.
csütörtök, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC GROSICS AKADÉMIA FK 4:10
2.2014.09.09.
kedd, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 L-IT SZEAC 21:1
4.2014.09.07.
vasárnap, 15:00
MAROS-MENTI UFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:2
4.2014.09.07.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 L-IT SZEAC 12:0
4.2014.09.07.
vasárnap, 11:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 SZEOL SC 2:4
4.2014.09.07.
vasárnap
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE DAFC SZEGED 18:0
4.2014.09.06.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 2:0
4.2014.09.06.
szombat, 10:00
SZEOL SC U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
4.2014.09.04.
csütörtök, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK OROSHÁZI MTK-ULE 1913 18:1
3.2014.08.31.
vasárnap, 15:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 2:0
3.2014.08.31.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZEOL SC U-16 1:3
3.2014.08.31.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 9:0
3.2014.08.30.
szombat, 10:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 6:2
3.2014.08.30.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 1:23
3.2014.08.28.
csütörtök, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:5
2.2014.08.24.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC 1:0
2.2014.08.24.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 4:4
2.2014.08.23.
szombat, 11:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 MAROS-MENTI UFC 0:4
2.2014.08.23.
szombat, 11:00
SZEOL SC U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 1:3
2.2014.08.22.
péntek, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:9
2.2014.08.22.
péntek, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK DAFC SZEGED 13:0
Frissítve: 2016.10.26. 22:47
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2021.05.16. vasárnap, 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS/KAZINCBARCIKA
Szent Gellért Fórum
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 77
02. GYIRMÓT FC GYŐR 75
03. VASAS FC 75
04. PÉCSI MFC 64
05. FC AJKA 62
06. BUDAÖRS 58
07. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 54
08. SOROKSÁR SC 54
09. SZOMBATHELYI HALADÁS 54
10. SZOLNOKI MÁV FC 54
11. SZEGED-CSANÁD GROSICS 53
12. WKW ETO FC GYŐR 46
13. BFC SIÓFOK 44
14. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 44
15. ST. LŐRINC KFT. 41
16. DOROGI FC 41
17. AQVITAL FC CSÁKVÁR 38
18. KAZINCBARCIKA 33
19. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 33
20. DEAC 22

Partnereink