2014/2015 - U-17 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
1.2014.11.14.
péntek, 12:00
DAFC SZEGED OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:1
1.2014.11.14.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 GROSICS AKADÉMIA FK 3:0
1.2014.11.15.
szombat, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:2
1.2014.11.15.
szombat, 11:00
L-IT SZEAC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:15
1.2014.11.16.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC SZEOL SC U-16 4:3
1.2014.11.16.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 6:0
1.2014.11.16.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 2:3
2.2014.08.22.
péntek, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK DAFC SZEGED 13:0
2.2014.08.22.
péntek, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:9
2.2014.08.23.
szombat, 11:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 MAROS-MENTI UFC 0:4
2.2014.08.23.
szombat, 11:00
SZEOL SC U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 1:3
2.2014.08.24.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC 1:0
2.2014.08.24.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 4:4
2.2014.09.09.
kedd, 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 L-IT SZEAC 21:1
3.2014.08.28.
csütörtök, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:5
3.2014.08.30.
szombat, 10:00
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 6:2
3.2014.08.30.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 1:23
3.2014.08.31.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZEOL SC U-16 1:3
3.2014.08.31.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 9:0
3.2014.08.31.
vasárnap, 15:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 2:0
3.2014.09.16.
kedd, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GROSICS AKADÉMIA FK 0:11
4.2014.09.04.
csütörtök, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK OROSHÁZI MTK-ULE 1913 18:1
4.2014.09.06.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 2:0
4.2014.09.06.
szombat, 10:00
SZEOL SC U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:1
4.2014.09.07.
vasárnap
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE DAFC SZEGED 18:0
4.2014.09.07.
vasárnap, 11:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 SZEOL SC 2:4
4.2014.09.07.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 L-IT SZEAC 12:0
4.2014.09.07.
vasárnap, 15:00
MAROS-MENTI UFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:2
5.2014.09.11.
csütörtök, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC GROSICS AKADÉMIA FK 4:10
5.2014.09.11.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:0
5.2014.09.14.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC SZEGED 2011 1:0
5.2014.09.14.
vasárnap, 10:00
L-IT SZEAC MAROS-MENTI UFC 0:19
5.2014.09.14.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:9
5.2014.09.14.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 2:2
5.2014.09.14.
vasárnap, 11:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC U-16 0:4
6.2014.09.18.
csütörtök, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:3
6.2014.09.20.
szombat, 11:00
SZEOL SC U-16 GROSICS AKADÉMIA FK 0:8
6.2014.09.21.
vasárnap, 10:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 DAFC SZEGED 9:0
6.2014.09.21.
vasárnap, 12:30
L-IT SZEAC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:21
6.2014.09.21.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC 3:1
6.2014.09.21.
vasárnap, 14:30
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 0:2
6.2014.10.01.
szerda, 18:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 12:0
7.2014.09.25.
csütörtök, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:6
7.2014.09.27.
szombat, 12:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 6:2
7.2014.09.28.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC L-IT SZEAC 35:0
7.2014.09.28.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 2:4
7.2014.09.28.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 MAROS-MENTI UFC 4:1
7.2014.09.28.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 2:3
7.2014.09.28.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC U-16 9:0
8.2014.10.04.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 GROSICS AKADÉMIA FK 0:4
8.2014.10.04.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC U-16 8:0
8.2014.10.05.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:2
8.2014.10.05.
vasárnap, 12:00
L-IT SZEAC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 0:4
8.2014.10.05.
vasárnap, 12:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:0
8.2014.10.05.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 7:1
8.2014.10.05.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:2
9.2014.10.11.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZEOL SC 2:2
9.2014.10.11.
szombat, 11:00
DAFC SZEGED L-IT SZEAC 10:0
9.2014.10.12.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 1:2
9.2014.10.12.
vasárnap, 10:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 10:1
9.2014.10.12.
vasárnap, 13:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 0:6
9.2014.10.15.
szerda, 15:30
SZEOL SC U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:1
9.2014.11.23.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 6:3
10.2014.10.17.
péntek, 18:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
10.2014.10.18.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:14
10.2014.10.19.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC DAFC SZEGED 7:0
10.2014.10.19.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 8:0
10.2014.10.19.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 GROSICS AKADÉMIA FK 1:4
10.2014.10.20.
hétfő, 13:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 SZEOL SC U-16 5:2
10.2014.11.06.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:3
11.2014.10.22.
szerda, 15:30
SZEOL SC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:0
11.2014.10.22.
szerda, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 L-IT SZEAC 14:1
11.2014.10.24.
péntek, 10:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 3:4
11.2014.10.24.
péntek, 12:00
SZEOL SC U-16 SZEGED 2011 5:2
11.2014.10.24.
péntek, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK MAROS-MENTI UFC 3:1
11.2014.10.26.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 0:2
11.2014.10.28.
kedd, 12:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 1:4
12.2014.10.30.
csütörtök, 11:00
L-IT SZEAC GROSICS AKADÉMIA FK 0:27
12.2014.11.02.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:0
12.2014.11.02.
vasárnap, 10:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 2:1
12.2014.11.02.
vasárnap, 13:00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:7
12.2014.11.02.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:2
12.2014.11.02.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC U-16 5:0
12.2014.11.19.
szerda, 17:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:3
13.2014.11.06.
csütörtök, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 0:4
13.2014.11.08.
szombat, 10:00
SZEOL SC U-16 L-IT SZEAC 7:1
13.2014.11.08.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 3:5
13.2014.11.08.
szombat, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE MAROS-MENTI UFC 2:2
13.2014.11.09.
vasárnap, 09:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC DAFC SZEGED 3:0
13.2014.11.09.
vasárnap, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEGED 2011 4:0
13.2014.11.09.
vasárnap, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC 3:3
14.2015.05.27.
szerda, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 5:1
14.2015.05.28.
csütörtök, 17:00
SZEOL SC U-16 SZEOL SC 1:6
14.2015.05.29.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE L-IT SZEAC 31:0
14.2015.05.30.
szombat, 11:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 4:0
14.2015.05.30.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 MAROS-MENTI UFC 2:0
14.2015.05.31.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:2
14.2015.05.31.
vasárnap, 13:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 SZEGED 2011 18:0
15.2015.03.07.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZEOL SC U-16 9:0
15.2015.03.07.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:15
15.2015.03.08.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 6:1
15.2015.03.08.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED GROSICS AKADÉMIA FK 0:14
15.2015.03.08.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:2
15.2015.03.08.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 1:1
15.2015.03.08.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
16.2015.03.12.
csütörtök, 13:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 L-IT SZEAC 21:0
16.2015.03.12.
csütörtök, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEOL SC 3:1
16.2015.03.13.
péntek, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 9:0
16.2015.03.13.
péntek, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:6
16.2015.03.14.
szombat, 09:00
SZEGED 2011 MAROS-MENTI UFC 2:5
16.2015.03.14.
szombat, 09:00
GROSICS AKADÉMIA FK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6:0
16.2015.04.07.
kedd, 12:00
SZEOL SC U-16 DAFC SZEGED 5:0
17.2015.03.18.
szerda, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 GROSICS AKADÉMIA FK 0:9
17.2015.03.19.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC U-16 2:0
17.2015.03.21.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 2:0
17.2015.03.22.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:14
17.2015.03.22.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 7:0
17.2015.03.22.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC 5:1
17.2015.03.22.
vasárnap, 12:00
L-IT SZEAC SZEGED 2011 0:18
18.2015.03.25.
szerda, 13:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 2:1
18.2015.03.26.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 DAFC SZEGED 9:0
18.2015.03.27.
péntek, 16:00
GROSICS AKADÉMIA FK VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:1
18.2015.03.28.
szombat, 11:00
SZEOL SC U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:4
18.2015.03.29.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:3
18.2015.03.29.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 SZEOL SC 0:3
18.2015.03.29.
vasárnap, 15:00
MAROS-MENTI UFC L-IT SZEAC 25:0
19.2015.04.01.
szerda, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 1:2
19.2015.04.01.
szerda, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:5
19.2015.04.02.
csütörtök, 09:00
SZEOL SC MAROS-MENTI UFC 1:1
19.2015.04.02.
csütörtök, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZEGED 2011 0:1
19.2015.04.03.
péntek, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC U-16 3:0
19.2015.04.05.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 1:7
19.2015.04.08.
szerda, 16:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC L-IT SZEAC 29:0
20.2015.04.09.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:1
20.2015.04.11.
szombat, 09:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 4:0
20.2015.04.11.
szombat, 11:00
SZEOL SC U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:11
20.2015.04.12.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE GROSICS AKADÉMIA FK 2:3
20.2015.04.12.
vasárnap, 10:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5:0
20.2015.04.12.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 DAFC SZEGED 9:1
20.2015.04.15.
szerda, 14:00
L-IT SZEAC SZEOL SC 0:16
21.2015.04.18.
szombat, 09:30
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 L-IT SZEAC 29:0
21.2015.04.18.
szombat, 12:00
GROSICS AKADÉMIA FK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 6:3
21.2015.04.18.
szombat, 15:00
SZEOL SC U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:4
21.2015.04.19.
vasárnap, 11:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 0:6
21.2015.04.19.
vasárnap, 11:00
DAFC SZEGED MAROS-MENTI UFC 3:5
21.2015.04.19.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC 2:1
21.2015.04.21.
kedd, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 3:0
22.2015.04.23.
csütörtök, 16:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:1
22.2015.04.24.
péntek, 10:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 GROSICS AKADÉMIA FK 0:3
22.2015.04.24.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:0
22.2015.04.25.
szombat, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEOL SC U-16 2:1
22.2015.04.26.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 7:0
22.2015.04.26.
vasárnap, 12:00
L-IT SZEAC DAFC SZEGED 0:10
22.2015.04.26.
vasárnap, 16:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:0
23.2015.04.28.
kedd, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 3:2
23.2015.04.28.
kedd, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC L-IT SZEAC 3:0
23.2015.04.29.
szerda, 13:00
DAFC SZEGED SZEOL SC 1:6
23.2015.05.03.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC U-16 SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 6:1
23.2015.05.03.
vasárnap, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 0:6
23.2015.05.27.
szerda, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 4:1
23.2015.05.28.
csütörtök, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEGED 2011 16:0
24.2015.05.07.
csütörtök, 15:00
L-IT SZEAC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:14
24.2015.05.08.
péntek, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 DAFC SZEGED 8:1
24.2015.05.10.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:3
24.2015.05.10.
vasárnap, 11:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:4
24.2015.05.10.
vasárnap, 14:00
SZEGED 2011 SZEOL SC U-16 2:2
24.2015.05.10.
vasárnap, 16:00
MAROS-MENTI UFC GROSICS AKADÉMIA FK 1:4
24.2015.05.12.
kedd, 18:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC 0:2
25.2015.05.14.
csütörtök, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 0:3
25.2015.05.15.
péntek, 18:00
GROSICS AKADÉMIA FK L-IT SZEAC 18:0
25.2015.05.16.
szombat, 15:00
SZEOL SC U-16 MAROS-MENTI UFC 4:4
25.2015.05.17.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 12:1
25.2015.05.17.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC 0:3
25.2015.05.18.
hétfő, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 4:2
25.2015.05.19.
kedd, 17:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 8:1
26.2015.05.20.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:0
26.2015.05.20.
szerda, 16:00
SZEOL SC GROSICS AKADÉMIA FK 2:4
26.2015.05.22.
péntek, 14:00
SZOLNOK-STADLER RAIL U-19 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
26.2015.05.22.
péntek, 18:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:1
26.2015.05.23.
szombat, 10:00
L-IT SZEAC SZEOL SC U-16 1:24
26.2015.05.23.
szombat, 11:00
DAFC SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:3
26.2015.05.23.
szombat, 14:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:7
Frissítve: 2016.10.26. 22:47
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2021.05.16. vasárnap, 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS/KAZINCBARCIKA
Szent Gellért Fórum
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 77
02. GYIRMÓT FC GYŐR 75
03. VASAS FC 75
04. PÉCSI MFC 64
05. FC AJKA 62
06. BUDAÖRS 58
07. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 54
08. SOROKSÁR SC 54
09. SZOMBATHELYI HALADÁS 54
10. SZOLNOKI MÁV FC 54
11. SZEGED-CSANÁD GROSICS 53
12. WKW ETO FC GYŐR 46
13. BFC SIÓFOK 44
14. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 44
15. ST. LŐRINC KFT. 41
16. DOROGI FC 41
17. AQVITAL FC CSÁKVÁR 38
18. KAZINCBARCIKA 33
19. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 33
20. DEAC 22

Partnereink