2014/2015 - Merkantil Bank NB II.

# időpont csapatokeredmény
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
SZTK-ERIMA SZEGED 2011 - GROSICS 1:2
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
VASAS FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:1
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SOPRONI VSE-GYSEV 1:1
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
FC AJKA AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:4
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC ZTE FC 2:3
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CEGLÉDI VSE 3:0
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL SOROKSÁR SPORT CLUB 2:3
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR FGSZ SIÓFOK 2:2
29.2015.05.23.
szombat, 19:00
ZTE FC FC AJKA 2:0
29.2015.05.23.
szombat, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SPORT CLUB 2:0
29.2015.05.23.
szombat, 18:00
FGSZ SIÓFOK SZTK-ERIMA 1:2
29.2015.05.23.
szombat, 18:00
SZEGED 2011 - GROSICS SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 2:1
29.2015.05.23.
szombat, 18:00
CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2:1
29.2015.05.23.
szombat, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV VASAS FC 3:3
29.2015.05.22.
péntek, 19:30
AQVITAL FC CSÁKVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:3
29.2015.05.22.
péntek, 15:30
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC GYIRMÓT FC GYŐR 3:3
28.2015.05.17.
vasárnap, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ ZTE FC 2:0
28.2015.05.16.
szombat, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011 - GROSICS 0:0
28.2015.05.16.
szombat, 19:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL SZTK-ERIMA 1:0
28.2015.05.16.
szombat, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR SOPRONI VSE-GYSEV 0:1
28.2015.05.16.
szombat, 19:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SOROKSÁR SPORT CLUB 1:3
28.2015.05.16.
szombat, 18:30
VASAS FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 6:0
28.2015.05.16.
szombat, 18:00
FC AJKA CEGLÉDI VSE 4:0
28.2015.05.16.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC FGSZ SIÓFOK 1:2
27.2015.05.09.
szombat, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZTK-ERIMA 1:0
27.2015.05.09.
szombat, 19:00
ZTE FC VASAS FC 1:3
27.2015.05.09.
szombat, 19:00
SOPRONI VSE-GYSEV MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:0
27.2015.05.09.
szombat, 17:30
FGSZ SIÓFOK SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 0:4
27.2015.05.09.
szombat, 17:30
SZEGED 2011 - GROSICS KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1:1
27.2015.05.09.
szombat, 17:30
SOROKSÁR SPORT CLUB FC AJKA 2:1
27.2015.05.09.
szombat, 17:30
CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:4
27.2015.05.08.
péntek, 19:30
AQVITAL FC CSÁKVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 3:4
26.2015.05.03.
vasárnap, 17:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SOROKSÁR SPORT CLUB 1:0
26.2015.05.02.
szombat, 19:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SZTK-ERIMA 3:1
26.2015.05.02.
szombat, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 2:0
26.2015.05.02.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
26.2015.05.02.
szombat, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR ZTE FC 3:1
26.2015.05.02.
szombat, 18:00
VASAS FC CEGLÉDI VSE 4:1
26.2015.05.02.
szombat, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV FGSZ SIÓFOK 3:1
26.2015.05.02.
szombat, 17:30
FC AJKA SZEGED 2011 - GROSICS 1:0
25.2015.04.25.
szombat, 18:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2:1
25.2015.04.25.
szombat, 18:00
ZTE FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4:0
25.2015.04.25.
szombat, 17:00
FGSZ SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
25.2015.04.25.
szombat, 17:00
SZTK-ERIMA FC AJKA 1:1
25.2015.04.25.
szombat, 17:00
SZEGED 2011 - GROSICS BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3:1
25.2015.04.25.
szombat, 17:00
SOROKSÁR SPORT CLUB VASAS FC 1:2
25.2015.04.25.
szombat, 17:00
CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 2:3
25.2015.04.24.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SOPRONI VSE-GYSEV 1:1
24.2015.04.19.
vasárnap, 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SZTK-ERIMA 1:1
24.2015.04.18.
szombat, 19:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1:1
24.2015.04.18.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC CEGLÉDI VSE 4:1
24.2015.04.18.
szombat, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR SOROKSÁR SPORT CLUB 1:0
24.2015.04.18.
szombat, 18:00
VASAS FC SZEGED 2011 - GROSICS 2:1
24.2015.04.18.
szombat, 17:00
FC AJKA SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 3:1
24.2015.04.17.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR FGSZ SIÓFOK 1:0
24.2015.04.17.
péntek, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV ZTE FC 3:2
23.2015.04.11.
szombat, 18:00
ZTE FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:3
23.2015.04.11.
szombat, 17:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:1
23.2015.04.11.
szombat, 16:30
FGSZ SIÓFOK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3:0
23.2015.04.11.
szombat, 16:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FC AJKA 0:0
23.2015.04.11.
szombat, 16:30
SZTK-ERIMA VASAS FC 0:2
23.2015.04.11.
szombat, 16:30
SZEGED 2011 - GROSICS GYIRMÓT FC GYŐR 1:3
23.2015.04.11.
szombat, 16:30
CEGLÉDI VSE SOPRONI VSE-GYSEV 0:0
23.2015.04.10.
péntek, 15:30
SOROKSÁR SPORT CLUB MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
22.2015.04.05.
vasárnap, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR SZTK-ERIMA 1:1
22.2015.04.05.
vasárnap, 16:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1:1
22.2015.04.04.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZEGED 2011 - GROSICS 2:0
22.2015.04.04.
szombat, 18:00
VASAS FC SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 4:1
22.2015.04.04.
szombat, 18:00
ZTE FC FGSZ SIÓFOK 0:3
22.2015.04.04.
szombat, 16:30
FC AJKA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3:2
22.2015.04.03.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR CEGLÉDI VSE 2:3
22.2015.04.03.
péntek, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV SOROKSÁR SPORT CLUB 1:0
21.2015.03.31.
kedd, 18:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VASAS FC 2:1
21.2015.03.28.
szombat, 17:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:0
21.2015.03.28.
szombat, 15:00
FGSZ SIÓFOK FC AJKA 3:0
21.2015.03.28.
szombat, 15:00
SZTK-ERIMA MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
21.2015.03.28.
szombat, 15:00
SZEGED 2011 - GROSICS SOPRONI VSE-GYSEV 0:0
21.2015.03.28.
szombat, 15:00
SOROKSÁR SPORT CLUB AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:4
21.2015.03.28.
szombat, 15:00
CEGLÉDI VSE ZTE FC 0:2
21.2015.03.26.
csütörtök, 18:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL GYIRMÓT FC GYŐR 1:1
20.2015.03.22.
vasárnap, 15:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ FC AJKA 1:0
20.2015.03.21.
szombat, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV SZTK-ERIMA 4:0
20.2015.03.21.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 2:3
20.2015.03.21.
szombat, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2:2
20.2015.03.21.
szombat, 17:00
ZTE FC SOROKSÁR SPORT CLUB 1:0
20.2015.03.21.
szombat, 15:00
SZEGED 2011 - GROSICS AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:0
20.2015.03.21.
szombat, 15:00
CEGLÉDI VSE FGSZ SIÓFOK 3:0
20.2015.03.20.
péntek, 15:30
VASAS FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 0:0
19.2015.03.16.
hétfő, 14:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:1
19.2015.03.14.
szombat, 16:30
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC GYIRMÓT FC GYŐR 0:1
19.2015.03.14.
szombat, 14:30
FGSZ SIÓFOK BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:0
19.2015.03.14.
szombat, 14:30
FC AJKA VASAS FC 1:2
19.2015.03.14.
szombat, 14:30
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL SOPRONI VSE-GYSEV 0:0
19.2015.03.14.
szombat, 14:30
SZTK-ERIMA AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:0
19.2015.03.14.
szombat, 14:30
SZEGED 2011 - GROSICS ZTE FC 3:0
19.2015.03.14.
szombat, 14:30
SOROKSÁR SPORT CLUB CEGLÉDI VSE 0:1
18.2015.03.08.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR FC AJKA 1:0
18.2015.03.07.
szombat, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 2:1
18.2015.03.07.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3:0
18.2015.03.07.
szombat, 16:00
VASAS FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2:0
18.2015.03.07.
szombat, 15:00
ZTE FC SZTK-ERIMA 1:1
18.2015.03.07.
szombat, 14:30
CEGLÉDI VSE SZEGED 2011 - GROSICS 0:1
18.2015.03.07.
szombat, 14:30
SOROKSÁR SPORT CLUB FGSZ SIÓFOK 1:1
18.2015.03.06.
péntek, 15:30
SOPRONI VSE-GYSEV BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
17.2015.03.01.
vasárnap, 14:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ GYIRMÓT FC GYŐR 1:3
17.2015.03.01.
vasárnap, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:0
17.2015.02.28.
szombat, 16:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SOPRONI VSE-GYSEV 0:2
17.2015.02.28.
szombat, 16:00
VASAS FC FGSZ SIÓFOK 1:0
17.2015.02.28.
szombat, 14:00
FC AJKA MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
17.2015.02.28.
szombat, 14:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL ZTE FC 1:1
17.2015.02.28.
szombat, 14:00
SZTK-ERIMA CEGLÉDI VSE 2:1
17.2015.02.28.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 - GROSICS SOROKSÁR SPORT CLUB 1:1
16.2015.02.21.
szombat, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR VASAS FC 0:0
16.2015.02.21.
szombat, 16:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3:1
16.2015.02.21.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 - GROSICS FGSZ SIÓFOK 1:2
16.2015.02.21.
szombat, 14:00
SOROKSÁR SPORT CLUB SZTK-ERIMA 0:0
16.2015.02.21.
szombat, 14:00
CEGLÉDI VSE SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 3:4
16.2015.02.21.
szombat, 14:00
ZTE FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:0
16.2015.02.21.
szombat, 14:00
SOPRONI VSE-GYSEV FC AJKA 4:4
16.2015.02.20.
péntek, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4:2
15.2014.11.22.
szombat, 16:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC VASAS FC 1:2
15.2014.11.22.
szombat, 14:00
SOPRONI VSE-GYSEV BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:2
15.2014.11.22.
szombat, 14:00
ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2:1
15.2014.11.22.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 - GROSICS SZTK-ERIMA 0:1
15.2014.11.22.
szombat, 13:00
CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:3
15.2014.11.22.
szombat, 13:00
SOROKSÁR SPORT CLUB SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 2:2
15.2014.11.22.
szombat, 13:00
FGSZ SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR 2:2
15.2014.11.21.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR FC AJKA 2:2
14.2014.11.16.
vasárnap, 13:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:2
14.2014.11.15.
szombat, 16:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC CEGLÉDI VSE 0:0
14.2014.11.15.
szombat, 16:00
VASAS FC SOPRONI VSE-GYSEV 1:2
14.2014.11.15.
szombat, 16:00
GYIRMÓT FC GYŐR MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:2
14.2014.11.15.
szombat, 15:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL SZEGED 2011 - GROSICS 1:2
14.2014.11.15.
szombat, 13:00
SZTK-ERIMA FGSZ SIÓFOK 1:1
14.2014.11.15.
szombat, 13:00
SOROKSÁR SPORT CLUB BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1:0
14.2014.11.15.
szombat, 13:00
FC AJKA ZTE FC 2:2
13.2014.11.08.
szombat, 16:00
SOPRONI VSE-GYSEV GYIRMÓT FC GYŐR 1:1
13.2014.11.08.
szombat, 15:00
ZTE FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3:3
13.2014.11.08.
szombat, 13:30
CEGLÉDI VSE FC AJKA 2:2
13.2014.11.08.
szombat, 13:30
SOROKSÁR SPORT CLUB KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2:0
13.2014.11.08.
szombat, 13:30
FGSZ SIÓFOK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:2
13.2014.11.08.
szombat, 13:30
SZEGED 2011 - GROSICS BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:3
13.2014.11.08.
szombat, 13:30
SZTK-ERIMA SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 1:2
13.2014.11.07.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR VASAS FC 2:6
12.2014.11.02.
vasárnap, 16:00
GYIRMÓT FC GYŐR AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:1
12.2014.11.02.
vasárnap, 16:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SOPRONI VSE-GYSEV 2:0
12.2014.11.02.
vasárnap, 13:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ CEGLÉDI VSE 1:1
12.2014.11.01.
szombat, 16:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SZEGED 2011 - GROSICS 0:1
12.2014.11.01.
szombat, 15:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL FGSZ SIÓFOK 3:2
12.2014.11.01.
szombat, 13:30
SZTK-ERIMA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:1
12.2014.11.01.
szombat, 13:30
FC AJKA SOROKSÁR SPORT CLUB 2:0
12.2014.10.31.
péntek, 15:30
VASAS FC ZTE FC 2:0
11.2014.10.25.
szombat, 16:00
ZTE FC GYIRMÓT FC GYŐR 2:3
11.2014.10.25.
szombat, 14:30
SZEGED 2011 - GROSICS FC AJKA 1:0
11.2014.10.25.
szombat, 14:30
SZTK-ERIMA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 0:3
11.2014.10.25.
szombat, 14:30
CEGLÉDI VSE VASAS FC 2:0
11.2014.10.25.
szombat, 14:30
SOROKSÁR SPORT CLUB BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3:0
11.2014.10.25.
szombat, 14:30
FGSZ SIÓFOK SOPRONI VSE-GYSEV 1:2
11.2014.10.24.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0:3
11.2014.10.24.
péntek, 17:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1:2
10.2014.10.19.
vasárnap, 14:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SZEGED 2011 - GROSICS 1:2
10.2014.10.18.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC ZTE FC 1:1
10.2014.10.18.
szombat, 17:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 1:2
10.2014.10.18.
szombat, 17:00
VASAS FC SOROKSÁR SPORT CLUB 3:0
10.2014.10.18.
szombat, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR CEGLÉDI VSE 2:1
10.2014.10.18.
szombat, 17:00
SOPRONI VSE-GYSEV AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:0
10.2014.10.18.
szombat, 14:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FGSZ SIÓFOK 1:0
10.2014.10.18.
szombat, 14:30
FC AJKA SZTK-ERIMA 2:1
9.2014.10.12.
vasárnap, 17:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL FC AJKA 1:0
9.2014.10.12.
vasárnap, 16:00
ZTE FC SOPRONI VSE-GYSEV 2:1
9.2014.10.12.
vasárnap, 15:00
SZEGED 2011 - GROSICS VASAS FC 0:1
9.2014.10.12.
vasárnap, 15:00
SZTK-ERIMA BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:0
9.2014.10.12.
vasárnap, 15:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1:0
9.2014.10.12.
vasárnap, 15:00
SOROKSÁR SPORT CLUB GYIRMÓT FC GYŐR 0:4
9.2014.10.12.
vasárnap, 15:00
FGSZ SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:2
9.2014.10.10.
péntek, 15:00
CEGLÉDI VSE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0:2
8.2014.10.05.
vasárnap, 15:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 0:3
8.2014.10.04.
szombat, 19:00
VASAS FC SZTK-ERIMA 0:1
8.2014.10.04.
szombat, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR SZEGED 2011 - GROSICS 1:0
8.2014.10.04.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SOROKSÁR SPORT CLUB 1:0
8.2014.10.04.
szombat, 17:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC FGSZ SIÓFOK 1:3
8.2014.10.04.
szombat, 17:00
SOPRONI VSE-GYSEV CEGLÉDI VSE 2:2
8.2014.10.04.
szombat, 15:00
FC AJKA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
8.2014.10.03.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR ZTE FC 0:0
5.2014.10.01.
szerda, 18:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3:3
5.2014.10.01.
szerda, 15:00
FC AJKA BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5:0
5.2014.09.30.
kedd, 15:00
FGSZ SIÓFOK CEGLÉDI VSE 2:2
7.2014.09.27.
szombat, 18:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL VASAS FC 3:2
7.2014.09.27.
szombat, 18:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC FC AJKA 2:0
7.2014.09.27.
szombat, 16:00
SZEGED 2011 - GROSICS MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:1
7.2014.09.27.
szombat, 16:00
SZTK-ERIMA GYIRMÓT FC GYŐR 0:0
7.2014.09.27.
szombat, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4:2
7.2014.09.27.
szombat, 16:00
CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:2
7.2014.09.27.
szombat, 16:00
SOROKSÁR SPORT CLUB SOPRONI VSE-GYSEV 2:3
7.2014.09.26.
péntek, 15:30
FGSZ SIÓFOK ZTE FC 2:2
6.2014.09.21.
vasárnap, 16:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 0:0
6.2014.09.20.
szombat, 19:00
VASAS FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3:2
6.2014.09.20.
szombat, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 0:2
6.2014.09.20.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZTK-ERIMA 0:0
6.2014.09.20.
szombat, 18:00
ZTE FC CEGLÉDI VSE 2:0
6.2014.09.20.
szombat, 16:00
FC AJKA FGSZ SIÓFOK 2:2
6.2014.09.20.
szombat, 16:00
SOPRONI VSE-GYSEV SZEGED 2011 - GROSICS 3:2
6.2014.09.19.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SOROKSÁR SPORT CLUB 2:0
5.2014.09.13.
szombat, 16:30
SZTK-ERIMA SOPRONI VSE-GYSEV 1:1
5.2014.09.13.
szombat, 16:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE GYIRMÓT FC GYŐR 0:2
5.2014.09.13.
szombat, 16:30
SOROKSÁR SPORT CLUB ZTE FC 2:0
5.2014.09.12.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZEGED 2011 - GROSICS 0:1
5.2014.09.12.
péntek, 15:30
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC VASAS FC 3:1
4.2014.09.06.
szombat, 19:30
VASAS FC FC AJKA 2:0
4.2014.09.06.
szombat, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 2:2
4.2014.09.06.
szombat, 18:00
ZTE FC SZEGED 2011 - GROSICS 2:1
4.2014.09.06.
szombat, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3:1
4.2014.09.06.
szombat, 16:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ FGSZ SIÓFOK 1:1
4.2014.09.06.
szombat, 16:30
CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SPORT CLUB 0:0
4.2014.09.05.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZTK-ERIMA 1:1
4.2014.09.05.
péntek, 15:30
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4:0
3.2014.08.31.
vasárnap, 17:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ VASAS FC 2:4
3.2014.08.30.
szombat, 19:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:1
3.2014.08.30.
szombat, 19:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
3.2014.08.30.
szombat, 18:00
FGSZ SIÓFOK SOROKSÁR SPORT CLUB 0:4
3.2014.08.30.
szombat, 17:30
SZEGED 2011 - GROSICS CEGLÉDI VSE 2:2
3.2014.08.30.
szombat, 17:30
SZTK-ERIMA ZTE FC 3:1
3.2014.08.30.
szombat, 17:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOPRONI VSE-GYSEV 1:0
3.2014.08.30.
szombat, 17:30
FC AJKA GYIRMÓT FC GYŐR 0:1
2.2014.08.23.
szombat, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4:0
2.2014.08.23.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC FC AJKA 3:1
2.2014.08.23.
szombat, 19:00
ZTE FC SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 3:0
2.2014.08.23.
szombat, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2:2
2.2014.08.23.
szombat, 17:30
CEGLÉDI VSE SZTK-ERIMA 0:1
2.2014.08.23.
szombat, 17:30
SOROKSÁR SPORT CLUB SZEGED 2011 - GROSICS 0:3
2.2014.08.22.
péntek, 19:30
AQVITAL FC CSÁKVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4:0
2.2014.08.22.
péntek, 15:30
FGSZ SIÓFOK VASAS FC 1:5
1.2014.08.17.
vasárnap, 17:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:3
1.2014.08.16.
szombat, 20:00
VASAS FC GYIRMÓT FC GYŐR 2:0
1.2014.08.16.
szombat, 19:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL CEGLÉDI VSE 1:1
1.2014.08.16.
szombat, 19:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
1.2014.08.16.
szombat, 18:00
FGSZ SIÓFOK SZEGED 2011 - GROSICS 1:1
1.2014.08.16.
szombat, 17:30
SZTK-ERIMA SOROKSÁR SPORT CLUB 1:3
1.2014.08.16.
szombat, 17:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ZTE FC 2:0
1.2014.08.16.
szombat, 17:30
FC AJKA SOPRONI VSE-GYSEV 3:1
Frissítve: 2016.10.26. 22:47
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2021.05.16. vasárnap, 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS/KAZINCBARCIKA
Szent Gellért Fórum
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 77
02. GYIRMÓT FC GYŐR 75
03. VASAS FC 75
04. PÉCSI MFC 64
05. FC AJKA 62
06. BUDAÖRS 58
07. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 54
08. SOROKSÁR SC 54
09. SZOMBATHELYI HALADÁS 54
10. SZOLNOKI MÁV FC 54
11. SZEGED-CSANÁD GROSICS 53
12. WKW ETO FC GYŐR 46
13. BFC SIÓFOK 44
14. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 44
15. ST. LŐRINC KFT. 41
16. DOROGI FC 41
17. AQVITAL FC CSÁKVÁR 38
18. KAZINCBARCIKA 33
19. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 33
20. DEAC 22

Partnereink