Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2014/2015 - Merkantil Bank NB II.

# időpont csapatokeredmény
1.2014.08.16.
szombat, 17:30
SZTK-ERIMA SOROKSÁR SPORT CLUB 1:3
1.2014.08.16.
szombat, 17:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE ZTE FC 2:0
1.2014.08.16.
szombat, 17:30
FC AJKA SOPRONI VSE-GYSEV 3:1
1.2014.08.16.
szombat, 18:00
FGSZ SIÓFOK SZEGED 2011 - GROSICS 1:1
1.2014.08.16.
szombat, 19:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL CEGLÉDI VSE 1:1
1.2014.08.16.
szombat, 19:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
1.2014.08.16.
szombat, 20:00
VASAS FC GYIRMÓT FC GYŐR 2:0
1.2014.08.17.
vasárnap, 17:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:3
2.2014.08.22.
péntek, 15:30
FGSZ SIÓFOK VASAS FC 1:5
2.2014.08.22.
péntek, 19:30
AQVITAL FC CSÁKVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4:0
2.2014.08.23.
szombat, 17:30
CEGLÉDI VSE SZTK-ERIMA 0:1
2.2014.08.23.
szombat, 17:30
SOROKSÁR SPORT CLUB SZEGED 2011 - GROSICS 0:3
2.2014.08.23.
szombat, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2:2
2.2014.08.23.
szombat, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4:0
2.2014.08.23.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC FC AJKA 3:1
2.2014.08.23.
szombat, 19:00
ZTE FC SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 3:0
3.2014.08.30.
szombat, 17:30
SZEGED 2011 - GROSICS CEGLÉDI VSE 2:2
3.2014.08.30.
szombat, 17:30
SZTK-ERIMA ZTE FC 3:1
3.2014.08.30.
szombat, 17:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOPRONI VSE-GYSEV 1:0
3.2014.08.30.
szombat, 17:30
FC AJKA GYIRMÓT FC GYŐR 0:1
3.2014.08.30.
szombat, 18:00
FGSZ SIÓFOK SOROKSÁR SPORT CLUB 0:4
3.2014.08.30.
szombat, 19:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:1
3.2014.08.30.
szombat, 19:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
3.2014.08.31.
vasárnap, 17:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ VASAS FC 2:4
4.2014.09.05.
péntek, 15:30
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4:0
4.2014.09.05.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZTK-ERIMA 1:1
4.2014.09.06.
szombat, 16:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ FGSZ SIÓFOK 1:1
4.2014.09.06.
szombat, 16:30
CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SPORT CLUB 0:0
4.2014.09.06.
szombat, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3:1
4.2014.09.06.
szombat, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 2:2
4.2014.09.06.
szombat, 18:00
ZTE FC SZEGED 2011 - GROSICS 2:1
4.2014.09.06.
szombat, 19:30
VASAS FC FC AJKA 2:0
5.2014.09.12.
péntek, 15:30
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC VASAS FC 3:1
5.2014.09.12.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZEGED 2011 - GROSICS 0:1
5.2014.09.13.
szombat, 16:30
SZTK-ERIMA SOPRONI VSE-GYSEV 1:1
5.2014.09.13.
szombat, 16:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE GYIRMÓT FC GYŐR 0:2
5.2014.09.13.
szombat, 16:30
SOROKSÁR SPORT CLUB ZTE FC 2:0
6.2014.09.19.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SOROKSÁR SPORT CLUB 2:0
6.2014.09.20.
szombat, 16:00
FC AJKA FGSZ SIÓFOK 2:2
6.2014.09.20.
szombat, 16:00
SOPRONI VSE-GYSEV SZEGED 2011 - GROSICS 3:2
6.2014.09.20.
szombat, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 0:2
6.2014.09.20.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZTK-ERIMA 0:0
6.2014.09.20.
szombat, 18:00
ZTE FC CEGLÉDI VSE 2:0
6.2014.09.20.
szombat, 19:00
VASAS FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3:2
6.2014.09.21.
vasárnap, 16:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 0:0
7.2014.09.26.
péntek, 15:30
FGSZ SIÓFOK ZTE FC 2:2
7.2014.09.27.
szombat, 16:00
SZEGED 2011 - GROSICS MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:1
7.2014.09.27.
szombat, 16:00
SZTK-ERIMA GYIRMÓT FC GYŐR 0:0
7.2014.09.27.
szombat, 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4:2
7.2014.09.27.
szombat, 16:00
CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:2
7.2014.09.27.
szombat, 16:00
SOROKSÁR SPORT CLUB SOPRONI VSE-GYSEV 2:3
7.2014.09.27.
szombat, 18:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL VASAS FC 3:2
7.2014.09.27.
szombat, 18:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC FC AJKA 2:0
5.2014.09.30.
kedd, 15:00
FGSZ SIÓFOK CEGLÉDI VSE 2:2
5.2014.10.01.
szerda, 15:00
FC AJKA BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5:0
5.2014.10.01.
szerda, 18:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3:3
8.2014.10.03.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR ZTE FC 0:0
8.2014.10.04.
szombat, 15:00
FC AJKA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
8.2014.10.04.
szombat, 17:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC FGSZ SIÓFOK 1:3
8.2014.10.04.
szombat, 17:00
SOPRONI VSE-GYSEV CEGLÉDI VSE 2:2
8.2014.10.04.
szombat, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR SZEGED 2011 - GROSICS 1:0
8.2014.10.04.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SOROKSÁR SPORT CLUB 1:0
8.2014.10.04.
szombat, 19:00
VASAS FC SZTK-ERIMA 0:1
8.2014.10.05.
vasárnap, 15:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 0:3
9.2014.10.10.
péntek, 15:00
CEGLÉDI VSE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0:2
9.2014.10.12.
vasárnap, 15:00
SZEGED 2011 - GROSICS VASAS FC 0:1
9.2014.10.12.
vasárnap, 15:00
SZTK-ERIMA BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:0
9.2014.10.12.
vasárnap, 15:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1:0
9.2014.10.12.
vasárnap, 15:00
SOROKSÁR SPORT CLUB GYIRMÓT FC GYŐR 0:4
9.2014.10.12.
vasárnap, 15:00
FGSZ SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:2
9.2014.10.12.
vasárnap, 16:00
ZTE FC SOPRONI VSE-GYSEV 2:1
9.2014.10.12.
vasárnap, 17:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL FC AJKA 1:0
10.2014.10.18.
szombat, 14:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FGSZ SIÓFOK 1:0
10.2014.10.18.
szombat, 14:30
FC AJKA SZTK-ERIMA 2:1
10.2014.10.18.
szombat, 17:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 1:2
10.2014.10.18.
szombat, 17:00
VASAS FC SOROKSÁR SPORT CLUB 3:0
10.2014.10.18.
szombat, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR CEGLÉDI VSE 2:1
10.2014.10.18.
szombat, 17:00
SOPRONI VSE-GYSEV AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:0
10.2014.10.18.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC ZTE FC 1:1
10.2014.10.19.
vasárnap, 14:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SZEGED 2011 - GROSICS 1:2
11.2014.10.24.
péntek, 17:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1:2
11.2014.10.24.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0:3
11.2014.10.25.
szombat, 14:30
SZEGED 2011 - GROSICS FC AJKA 1:0
11.2014.10.25.
szombat, 14:30
SZTK-ERIMA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 0:3
11.2014.10.25.
szombat, 14:30
CEGLÉDI VSE VASAS FC 2:0
11.2014.10.25.
szombat, 14:30
SOROKSÁR SPORT CLUB BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3:0
11.2014.10.25.
szombat, 14:30
FGSZ SIÓFOK SOPRONI VSE-GYSEV 1:2
11.2014.10.25.
szombat, 16:00
ZTE FC GYIRMÓT FC GYŐR 2:3
12.2014.10.31.
péntek, 15:30
VASAS FC ZTE FC 2:0
12.2014.11.01.
szombat, 13:30
SZTK-ERIMA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:1
12.2014.11.01.
szombat, 13:30
FC AJKA SOROKSÁR SPORT CLUB 2:0
12.2014.11.01.
szombat, 15:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL FGSZ SIÓFOK 3:2
12.2014.11.01.
szombat, 16:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SZEGED 2011 - GROSICS 0:1
12.2014.11.02.
vasárnap, 13:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ CEGLÉDI VSE 1:1
12.2014.11.02.
vasárnap, 16:00
GYIRMÓT FC GYŐR AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:1
12.2014.11.02.
vasárnap, 16:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SOPRONI VSE-GYSEV 2:0
13.2014.11.07.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR VASAS FC 2:6
13.2014.11.08.
szombat, 13:30
CEGLÉDI VSE FC AJKA 2:2
13.2014.11.08.
szombat, 13:30
SOROKSÁR SPORT CLUB KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2:0
13.2014.11.08.
szombat, 13:30
FGSZ SIÓFOK MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:2
13.2014.11.08.
szombat, 13:30
SZEGED 2011 - GROSICS BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:3
13.2014.11.08.
szombat, 13:30
SZTK-ERIMA SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 1:2
13.2014.11.08.
szombat, 15:00
ZTE FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3:3
13.2014.11.08.
szombat, 16:00
SOPRONI VSE-GYSEV GYIRMÓT FC GYŐR 1:1
14.2014.11.15.
szombat, 13:00
SZTK-ERIMA FGSZ SIÓFOK 1:1
14.2014.11.15.
szombat, 13:00
SOROKSÁR SPORT CLUB BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1:0
14.2014.11.15.
szombat, 13:00
FC AJKA ZTE FC 2:2
14.2014.11.15.
szombat, 15:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL SZEGED 2011 - GROSICS 1:2
14.2014.11.15.
szombat, 16:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC CEGLÉDI VSE 0:0
14.2014.11.15.
szombat, 16:00
VASAS FC SOPRONI VSE-GYSEV 1:2
14.2014.11.15.
szombat, 16:00
GYIRMÓT FC GYŐR MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:2
14.2014.11.16.
vasárnap, 13:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:2
15.2014.11.21.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR FC AJKA 2:2
15.2014.11.22.
szombat, 13:00
SZEGED 2011 - GROSICS SZTK-ERIMA 0:1
15.2014.11.22.
szombat, 13:00
CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:3
15.2014.11.22.
szombat, 13:00
SOROKSÁR SPORT CLUB SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 2:2
15.2014.11.22.
szombat, 13:00
FGSZ SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR 2:2
15.2014.11.22.
szombat, 14:00
SOPRONI VSE-GYSEV BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:2
15.2014.11.22.
szombat, 14:00
ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2:1
15.2014.11.22.
szombat, 16:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC VASAS FC 1:2
16.2015.02.20.
péntek, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4:2
16.2015.02.21.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 - GROSICS FGSZ SIÓFOK 1:2
16.2015.02.21.
szombat, 14:00
SOROKSÁR SPORT CLUB SZTK-ERIMA 0:0
16.2015.02.21.
szombat, 14:00
CEGLÉDI VSE SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 3:4
16.2015.02.21.
szombat, 14:00
ZTE FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:0
16.2015.02.21.
szombat, 14:00
SOPRONI VSE-GYSEV FC AJKA 4:4
16.2015.02.21.
szombat, 16:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3:1
16.2015.02.21.
szombat, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR VASAS FC 0:0
17.2015.02.28.
szombat, 14:00
FC AJKA MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
17.2015.02.28.
szombat, 14:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL ZTE FC 1:1
17.2015.02.28.
szombat, 14:00
SZTK-ERIMA CEGLÉDI VSE 2:1
17.2015.02.28.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 - GROSICS SOROKSÁR SPORT CLUB 1:1
17.2015.02.28.
szombat, 16:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SOPRONI VSE-GYSEV 0:2
17.2015.02.28.
szombat, 16:00
VASAS FC FGSZ SIÓFOK 1:0
17.2015.03.01.
vasárnap, 14:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ GYIRMÓT FC GYŐR 1:3
17.2015.03.01.
vasárnap, 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:0
18.2015.03.06.
péntek, 15:30
SOPRONI VSE-GYSEV BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
18.2015.03.07.
szombat, 14:30
CEGLÉDI VSE SZEGED 2011 - GROSICS 0:1
18.2015.03.07.
szombat, 14:30
SOROKSÁR SPORT CLUB FGSZ SIÓFOK 1:1
18.2015.03.07.
szombat, 15:00
ZTE FC SZTK-ERIMA 1:1
18.2015.03.07.
szombat, 16:00
VASAS FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2:0
18.2015.03.07.
szombat, 18:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 2:1
18.2015.03.07.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3:0
18.2015.03.08.
vasárnap, 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR FC AJKA 1:0
19.2015.03.14.
szombat, 14:30
FGSZ SIÓFOK BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:0
19.2015.03.14.
szombat, 14:30
FC AJKA VASAS FC 1:2
19.2015.03.14.
szombat, 14:30
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL SOPRONI VSE-GYSEV 0:0
19.2015.03.14.
szombat, 14:30
SZTK-ERIMA AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:0
19.2015.03.14.
szombat, 14:30
SZEGED 2011 - GROSICS ZTE FC 3:0
19.2015.03.14.
szombat, 14:30
SOROKSÁR SPORT CLUB CEGLÉDI VSE 0:1
19.2015.03.14.
szombat, 16:30
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC GYIRMÓT FC GYŐR 0:1
19.2015.03.16.
hétfő, 14:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:1
20.2015.03.20.
péntek, 15:30
VASAS FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 0:0
20.2015.03.21.
szombat, 15:00
SZEGED 2011 - GROSICS AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:0
20.2015.03.21.
szombat, 15:00
CEGLÉDI VSE FGSZ SIÓFOK 3:0
20.2015.03.21.
szombat, 17:00
ZTE FC SOROKSÁR SPORT CLUB 1:0
20.2015.03.21.
szombat, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV SZTK-ERIMA 4:0
20.2015.03.21.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 2:3
20.2015.03.21.
szombat, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2:2
20.2015.03.22.
vasárnap, 15:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ FC AJKA 1:0
21.2015.03.26.
csütörtök, 18:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL GYIRMÓT FC GYŐR 1:1
21.2015.03.28.
szombat, 15:00
FGSZ SIÓFOK FC AJKA 3:0
21.2015.03.28.
szombat, 15:00
SZTK-ERIMA MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
21.2015.03.28.
szombat, 15:00
SZEGED 2011 - GROSICS SOPRONI VSE-GYSEV 0:0
21.2015.03.28.
szombat, 15:00
SOROKSÁR SPORT CLUB AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:4
21.2015.03.28.
szombat, 15:00
CEGLÉDI VSE ZTE FC 0:2
21.2015.03.28.
szombat, 17:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:0
21.2015.03.31.
kedd, 18:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VASAS FC 2:1
22.2015.04.03.
péntek, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV SOROKSÁR SPORT CLUB 1:0
22.2015.04.03.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR CEGLÉDI VSE 2:3
22.2015.04.04.
szombat, 16:30
FC AJKA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3:2
22.2015.04.04.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZEGED 2011 - GROSICS 2:0
22.2015.04.04.
szombat, 18:00
VASAS FC SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 4:1
22.2015.04.04.
szombat, 18:00
ZTE FC FGSZ SIÓFOK 0:3
22.2015.04.05.
vasárnap, 16:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1:1
22.2015.04.05.
vasárnap, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR SZTK-ERIMA 1:1
23.2015.04.10.
péntek, 15:30
SOROKSÁR SPORT CLUB MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
23.2015.04.11.
szombat, 16:30
FGSZ SIÓFOK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3:0
23.2015.04.11.
szombat, 16:30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FC AJKA 0:0
23.2015.04.11.
szombat, 16:30
SZTK-ERIMA VASAS FC 0:2
23.2015.04.11.
szombat, 16:30
SZEGED 2011 - GROSICS GYIRMÓT FC GYŐR 1:3
23.2015.04.11.
szombat, 16:30
CEGLÉDI VSE SOPRONI VSE-GYSEV 0:0
23.2015.04.11.
szombat, 17:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:1
23.2015.04.11.
szombat, 18:00
ZTE FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:3
24.2015.04.17.
péntek, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV ZTE FC 3:2
24.2015.04.17.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR FGSZ SIÓFOK 1:0
24.2015.04.18.
szombat, 17:00
FC AJKA SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 3:1
24.2015.04.18.
szombat, 18:00
VASAS FC SZEGED 2011 - GROSICS 2:1
24.2015.04.18.
szombat, 19:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1:1
24.2015.04.18.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC CEGLÉDI VSE 4:1
24.2015.04.18.
szombat, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR SOROKSÁR SPORT CLUB 1:0
24.2015.04.19.
vasárnap, 17:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SZTK-ERIMA 1:1
25.2015.04.24.
péntek, 19:00
AQVITAL FC CSÁKVÁR SOPRONI VSE-GYSEV 1:1
25.2015.04.25.
szombat, 17:00
FGSZ SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:2
25.2015.04.25.
szombat, 17:00
SZTK-ERIMA FC AJKA 1:1
25.2015.04.25.
szombat, 17:00
SZEGED 2011 - GROSICS BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3:1
25.2015.04.25.
szombat, 17:00
SOROKSÁR SPORT CLUB VASAS FC 1:2
25.2015.04.25.
szombat, 17:00
CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 2:3
25.2015.04.25.
szombat, 18:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2:1
25.2015.04.25.
szombat, 18:00
ZTE FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4:0
26.2015.05.02.
szombat, 17:30
FC AJKA SZEGED 2011 - GROSICS 1:0
26.2015.05.02.
szombat, 18:00
VASAS FC CEGLÉDI VSE 4:1
26.2015.05.02.
szombat, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV FGSZ SIÓFOK 3:1
26.2015.05.02.
szombat, 19:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SZTK-ERIMA 3:1
26.2015.05.02.
szombat, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 2:0
26.2015.05.02.
szombat, 19:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:0
26.2015.05.02.
szombat, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR ZTE FC 3:1
26.2015.05.03.
vasárnap, 17:30
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SOROKSÁR SPORT CLUB 1:0
27.2015.05.08.
péntek, 19:30
AQVITAL FC CSÁKVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 3:4
27.2015.05.09.
szombat, 17:30
FGSZ SIÓFOK SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 0:4
27.2015.05.09.
szombat, 17:30
SZEGED 2011 - GROSICS KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1:1
27.2015.05.09.
szombat, 17:30
SOROKSÁR SPORT CLUB FC AJKA 2:1
27.2015.05.09.
szombat, 17:30
CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 0:4
27.2015.05.09.
szombat, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZTK-ERIMA 1:0
27.2015.05.09.
szombat, 19:00
ZTE FC VASAS FC 1:3
27.2015.05.09.
szombat, 19:00
SOPRONI VSE-GYSEV MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:0
28.2015.05.16.
szombat, 18:00
FC AJKA CEGLÉDI VSE 4:0
28.2015.05.16.
szombat, 18:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC FGSZ SIÓFOK 1:2
28.2015.05.16.
szombat, 18:30
VASAS FC AQVITAL FC CSÁKVÁR 6:0
28.2015.05.16.
szombat, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011 - GROSICS 0:0
28.2015.05.16.
szombat, 19:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL SZTK-ERIMA 1:0
28.2015.05.16.
szombat, 19:00
GYIRMÓT FC GYŐR SOPRONI VSE-GYSEV 0:1
28.2015.05.16.
szombat, 19:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC SOROKSÁR SPORT CLUB 1:3
28.2015.05.17.
vasárnap, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ ZTE FC 2:0
29.2015.05.22.
péntek, 15:30
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC GYIRMÓT FC GYŐR 3:3
29.2015.05.22.
péntek, 19:30
AQVITAL FC CSÁKVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1:3
29.2015.05.23.
szombat, 18:00
FGSZ SIÓFOK SZTK-ERIMA 1:2
29.2015.05.23.
szombat, 18:00
SZEGED 2011 - GROSICS SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL 2:1
29.2015.05.23.
szombat, 18:00
CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2:1
29.2015.05.23.
szombat, 18:00
SOPRONI VSE-GYSEV VASAS FC 3:3
29.2015.05.23.
szombat, 19:00
ZTE FC FC AJKA 2:0
29.2015.05.23.
szombat, 19:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SOROKSÁR SPORT CLUB 2:0
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
SZTK-ERIMA SZEGED 2011 - GROSICS 1:2
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
VASAS FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2:1
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ SOPRONI VSE-GYSEV 1:1
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
FC AJKA AQVITAL FC CSÁKVÁR 3:4
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC ZTE FC 2:3
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE CEGLÉDI VSE 3:0
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
SZOLNOKI MÁV-STADLER RAIL SOROKSÁR SPORT CLUB 2:3
30.2015.05.31.
vasárnap, 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR FGSZ SIÓFOK 2:2
Frissítve: 2016.10.26. 22:47
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.10.04. vasárnap
VASAS FC/SZEGED-CSANÁD GROSICS
Illovszky Rudolf Stadion
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 23
02. GYIRMÓT FC GYŐR 19
03. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 19
04. BUDAÖRS 18
05. SZOLNOKI MÁV FC 18
06. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
07. DOROGI FC 15
08. SOROKSÁR SC 14
09. FC AJKA 13
10. WKW ETO FC GYŐR 13
11. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
12. PÉCSI MFC 13
13. KAZINCBARCIKA 12
14. SZEGED-CSANÁD GROSICS 11
15. BFC SIÓFOK 11
16. VASAS FC 11
17. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11
18. ST. LŐRINC KFT. 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink