Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2013/2014 - U-17 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
2.2013.08.22.
csütörtök, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 6:1
2.2013.08.23.
péntek, 12:00
GROSICS AKADÉMIA FK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3:1
2.2013.08.25.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 0:3
2.2013.08.25.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE SZEOL SC-SZVSE U-16 20:0
2.2013.08.25.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN SZEAC-TÁPÉ 11:1
2.2013.08.25.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 MAROS-MENTI UFC 1:1
11.2013.08.28.
szerda, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC-SZVSE U-16 10:2
3.2013.08.31.
szombat, 12:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 4:1
3.2013.08.31.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZEOL SC-TISZA VOLÁN 1:3
3.2013.08.31.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 4:3
3.2013.09.01.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC ATLETICO BÉKÉSCSABA 3:0
3.2013.09.01.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC GROSICS AKADÉMIA FK 0:2
3.2013.09.01.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 4:4
3.2013.09.01.
vasárnap, 12:00
SZEAC-TÁPÉ BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 0:17
4.2013.09.07.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 SZEOL SC-SZVSE U-16 4:2
4.2013.09.07.
szombat, 12:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
4.2013.09.08.
vasárnap, 09:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEAC-TÁPÉ 4:0
4.2013.09.08.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 6:0
4.2013.09.08.
vasárnap, 15:00
MAROS-MENTI UFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:2
4.2013.09.10.
kedd, 11:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 8:0
5.2013.09.13.
péntek, 17:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC-TISZA VOLÁN 5:0
5.2013.09.14.
szombat, 12:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 1:3
5.2013.09.14.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 1:8
5.2013.09.14.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 2:0
5.2013.09.15.
vasárnap, 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 2:2
5.2013.09.15.
vasárnap, 10:00
SZEAC-TÁPÉ SZEGED 2011 0:9
5.2013.09.15.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC ATLETICO BÉKÉSCSABA 3:0
6.2013.09.18.
szerda, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:14
6.2013.09.21.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 5:1
6.2013.09.21.
szombat, 11:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 SZEAC-TÁPÉ 12:0
6.2013.09.22.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE GROSICS AKADÉMIA FK 4:1
6.2013.09.22.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN ATLETICO BÉKÉSCSABA 23:0
6.2013.09.22.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:5
6.2013.09.22.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC-SZVSE U-16 8:1
7.2013.09.27.
péntek, 10:00
GROSICS AKADÉMIA FK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 15:0
7.2013.09.29.
vasárnap, 10:00
ATLETICO BÉKÉSCSABA BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 0:40
7.2013.09.29.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC-TISZA VOLÁN 4:3
7.2013.09.29.
vasárnap, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEGED 2011 8:0
7.2013.09.29.
vasárnap, 12:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:1
7.2013.09.29.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 0:2
7.2013.09.29.
vasárnap, 14:00
SZEAC-TÁPÉ MAROS-MENTI UFC 2:7
4.2013.10.02.
szerda, 15:30
ATLETICO BÉKÉSCSABA GROSICS AKADÉMIA FK 0:20
8.2013.10.05.
szombat, 10:00
SZEGED 2011 GROSICS AKADÉMIA FK 2:7
8.2013.10.05.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEAC-TÁPÉ 3:1
8.2013.10.05.
szombat, 13:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:6
8.2013.10.06.
vasárnap, 09:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 ATLETICO BÉKÉSCSABA 12:0
8.2013.10.06.
vasárnap, 11:00
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE SZEOL SC-TISZA VOLÁN 4:2
8.2013.10.06.
vasárnap, 13:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:6
8.2013.10.06.
vasárnap, 14:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 5:1
9.2013.10.12.
szombat, 10:00
ATLETICO BÉKÉSCSABA SZEGED 2011 3:4
9.2013.10.12.
szombat, 10:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 12:1
9.2013.10.12.
szombat, 10:00
SZEAC-TÁPÉ SZEOL SC-SZVSE U-16 0:10
9.2013.10.13.
vasárnap, 09:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4:2
9.2013.10.13.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 2:5
9.2013.10.13.
vasárnap, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC MAROS-MENTI UFC 3:3
9.2013.10.13.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 5:0
10.2013.10.17.
csütörtök, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 0:8
10.2013.10.17.
csütörtök, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1:2
10.2013.10.19.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 ATLETICO BÉKÉSCSABA 4:1
10.2013.10.19.
szombat, 14:00
SZEGED 2011 SZEOL SC-TISZA VOLÁN 1:3
10.2013.10.20.
vasárnap, 11:00
MAROS-MENTI UFC GROSICS AKADÉMIA FK 2:4
10.2013.10.20.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 2:5
10.2013.10.20.
vasárnap, 13:00
SZEAC-TÁPÉ VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:9
11.2013.10.24.
csütörtök, 13:00
GROSICS AKADÉMIA FK OROSHÁZI MTK-ULE 1913 18:0
11.2013.10.26.
szombat, 10:00
ATLETICO BÉKÉSCSABA MAROS-MENTI UFC 2:0
11.2013.10.27.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 7:1
11.2013.10.27.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZEAC-TÁPÉ 12:0
11.2013.10.27.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 5:2
11.2013.10.27.
vasárnap, 16:00
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 5:2
2.2013.10.30.
szerda, 09:00
ATLETICO BÉKÉSCSABA BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 1:1
12.2013.11.02.
szombat, 11:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 2:0
12.2013.11.02.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:4
12.2013.11.02.
szombat, 12:00
SZEAC-TÁPÉ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:13
12.2013.11.02.
szombat, 13:00
MAROS-MENTI UFC SZEOL SC-TISZA VOLÁN 1:3
12.2013.11.03.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 ATLETICO BÉKÉSCSABA 3:2
12.2013.11.03.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 GROSICS AKADÉMIA FK 0:5
12.2013.11.04.
hétfő, 14:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 5:3
1.2013.11.06.
szerda, 14:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 1:8
13.2013.11.07.
csütörtök, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 7:1
13.2013.11.09.
szombat, 09:45
GROSICS AKADÉMIA FK SZEAC-TÁPÉ 18:0
13.2013.11.09.
szombat, 10:00
ATLETICO BÉKÉSCSABA SZEOL SC-SZVSE U-16 0:4
13.2013.11.10.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE MAROS-MENTI UFC 7:2
13.2013.11.10.
vasárnap, 11:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 1:4
13.2013.11.10.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:0
13.2013.11.10.
vasárnap, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 4:2
1.2013.11.16.
szombat, 11:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 SZEGED 2011 6:0
1.2013.11.16.
szombat, 12:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 10:0
1.2013.11.16.
szombat, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:2
1.2013.11.17.
vasárnap, 10:00
SZEAC-TÁPÉ ATLETICO BÉKÉSCSABA 1:3
1.2013.11.17.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 SZEOL SC-TISZA VOLÁN 2:3
1.2013.11.22.
péntek, 15:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 GROSICS AKADÉMIA FK 1:0
16.2014.03.07.
péntek, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:2
16.2014.03.08.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 5:2
16.2014.03.09.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 1:0
16.2014.03.09.
vasárnap, 13:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 MAROS-MENTI UFC 2:1
16.2014.03.09.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE SZEAC-TÁPÉ 18:0
16.2014.03.11.
kedd, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEOL SC-SZVSE U-16 2:5
17.2014.03.12.
szerda, 15:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 3:2
17.2014.03.14.
péntek, 15:00
GROSICS AKADÉMIA FK ATLETICO BÉKÉSCSABA 16:1
17.2014.03.14.
péntek, 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEOL SC-TISZA VOLÁN 0:0
17.2014.03.14.
péntek, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 0:9
17.2014.03.16.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 SZEGED 2011 1:0
17.2014.03.16.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC 6:1
18.2014.03.22.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 1:1
18.2014.03.22.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 SZEAC-TÁPÉ 11:1
18.2014.03.22.
szombat, 12:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 SZEOL SC-SZVSE U-16 9:0
18.2014.03.23.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN GROSICS AKADÉMIA FK 0:3
18.2014.03.23.
vasárnap, 11:00
ATLETICO BÉKÉSCSABA VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:20
18.2014.03.23.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:2
18.2014.03.23.
vasárnap, 15:00
MAROS-MENTI UFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 8:0
19.2014.03.26.
szerda, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 7:1
19.2014.03.29.
szombat, 10:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 4:3
19.2014.03.29.
szombat, 10:00
ATLETICO BÉKÉSCSABA SZEOL SC-TISZA VOLÁN 0:5
19.2014.03.30.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZEGED 2011 3:2
19.2014.03.30.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 MAROS-MENTI UFC 5:0
19.2014.03.30.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 15:0
19.2014.03.30.
vasárnap, 11:00
SZEAC-TÁPÉ SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 0:9
20.2014.04.03.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 GROSICS AKADÉMIA FK 1:2
20.2014.04.05.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE ATLETICO BÉKÉSCSABA 15:0
20.2014.04.05.
szombat, 11:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:1
20.2014.04.05.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:3
20.2014.04.06.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC-SZVSE U-16 0:11
20.2014.04.06.
vasárnap, 13:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 2:0
20.2014.04.06.
vasárnap, 15:00
MAROS-MENTI UFC SZEAC-TÁPÉ 9:0
22.2014.04.09.
szerda, 13:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 GROSICS AKADÉMIA FK 1:0
22.2014.04.09.
szerda, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEOL SC-TISZA VOLÁN 0:2
21.2014.04.12.
szombat, 09:00
ATLETICO BÉKÉSCSABA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:19
21.2014.04.12.
szombat, 09:30
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 MAROS-MENTI UFC 1:2
21.2014.04.12.
szombat, 11:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 2:2
21.2014.04.12.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 3:1
21.2014.04.12.
szombat, 12:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEGED 2011 6:0
21.2014.04.13.
vasárnap, 10:00
SZEAC-TÁPÉ OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:5
21.2014.04.13.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC-SZVSE U-16 4:2
24.2014.04.16.
szerda, 11:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 SZEOL SC-TISZA VOLÁN 1:0
22.2014.04.16.
szerda, 17:30
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:4
22.2014.04.17.
csütörtök, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 1:5
22.2014.04.17.
csütörtök, 17:00
MAROS-MENTI UFC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:7
22.2014.04.19.
szombat, 10:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 SZEAC-TÁPÉ 18:0
22.2014.04.19.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 ATLETICO BÉKÉSCSABA 2:3
24.2014.04.22.
kedd, 16:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 2:7
24.2014.04.22.
kedd, 17:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:9
23.2014.04.24.
csütörtök, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 17:0
23.2014.04.26.
szombat, 10:00
GROSICS AKADÉMIA FK MAROS-MENTI UFC 4:1
23.2014.04.26.
szombat, 10:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN SZEGED 2011 4:0
23.2014.04.27.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEAC-TÁPÉ 12:0
23.2014.04.27.
vasárnap, 12:00
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 9:0
23.2014.04.27.
vasárnap, 14:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 SZEOL SC-SZVSE U-16 2:4
24.2014.04.29.
kedd, 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:7
24.2014.04.30.
szerda, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 GROSICS AKADÉMIA FK 0:17
24.2014.05.04.
vasárnap, 16:00
MAROS-MENTI UFC ATLETICO BÉKÉSCSABA 12:0
25.2014.05.08.
csütörtök, 13:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 SZEGED 2011 1:6
25.2014.05.08.
csütörtök, 15:00
ATLETICO BÉKÉSCSABA OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:10
25.2014.05.10.
szombat, 10:00
GROSICS AKADÉMIA FK SZEOL SC-SZVSE U-16 10:1
25.2014.05.10.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC SZEAC-TÁPÉ 9:0
25.2014.05.11.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN MAROS-MENTI UFC 0:1
25.2014.05.11.
vasárnap, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 4:0
25.2014.05.11.
vasárnap, 13:00
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 4:2
24.2014.05.14.
szerda, 14:00
SZEAC-TÁPÉ BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 1:5
26.2014.05.17.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 0:7
26.2014.05.17.
szombat, 14:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 ATLETICO BÉKÉSCSABA 20:0
26.2014.05.18.
vasárnap, 11:00
SZEAC-TÁPÉ GROSICS AKADÉMIA FK 0:12
26.2014.05.18.
vasárnap, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC-TISZA VOLÁN 0:4
26.2014.05.18.
vasárnap, 13:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 5:1
26.2014.05.18.
vasárnap, 15:00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 0:1
26.2014.05.21.
szerda, 15:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:2
16.2014.05.21.
szerda, 15:00
ATLETICO BÉKÉSCSABA HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2:17
17.2014.05.21.
szerda, 17:00
SZEAC-TÁPÉ HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 1:2
14.2014.05.21.
szerda, 18:00
BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 6:0
14.2014.05.23.
péntek, 17:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4:1
14.2014.05.24.
szombat, 10:00
GROSICS AKADÉMIA FK BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 3:1
14.2014.05.24.
szombat, 10:00
ATLETICO BÉKÉSCSABA SZEAC-TÁPÉ 3:4
14.2014.05.24.
szombat, 12:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 MAROS-MENTI UFC 0:0
14.2014.05.24.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 3:4
14.2014.05.25.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC-TISZA VOLÁN SZEOL SC-SZVSE U-16 2:5
23.2014.05.28.
szerda, 15:00
ATLETICO BÉKÉSCSABA SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 0:11
15.2014.05.29.
csütörtök, 15:00
SZEOL SC-SZVSE U-16 BÉKÉSCSABA ELŐRE 1912 SE 4:2
15.2014.05.29.
csütörtök, 17:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC U-16 0:1
15.2014.05.30.
péntek, 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC GROSICS AKADÉMIA FK 1:3
15.2014.05.31.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE U-16 ATLETICO BÉKÉSCSABA 3:0
15.2014.06.01.
vasárnap, 10:00
SZEAC-TÁPÉ SZEOL SC-TISZA VOLÁN 0:9
15.2014.06.01.
vasárnap, 13:00
SZOLNOKI MÁV UTÁNP. U-16 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:2
15.2014.06.01.
vasárnap, 15:00
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011 10:1
Frissítve: 2016.10.26. 22:47
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.09.27. vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS/DEAC
Szent Gellért Fórum
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 20
02. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
03. GYIRMÓT FC GYŐR 16
04. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16
05. BUDAÖRS 15
06. SZOLNOKI MÁV FC 15
07. SOROKSÁR SC 14
08. FC AJKA 13
09. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
10. PÉCSI MFC 13
11. DOROGI FC 12
12. BFC SIÓFOK 11
13. VASAS FC 11
14. WKW ETO FC GYŐR 10
15. KAZINCBARCIKA 9
16. SZEGED-CSANÁD GROSICS 8
17. ST. LŐRINC KFT. 8
18. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink