Ez a weboldal sütiket (cookie-kat) használ a jobb felhasználói élmény érdekében. Bővebb információ.

2013/2014 - U-15 II. osztály Dél-Kelet

# időpont csapatokeredmény
2.2013.08.24.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `B` 1:5
2.2013.08.24.
szombat, 12:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `C` 0:10
2.2013.08.24.
szombat, 12:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZARVASI FC 1:0
3.2013.08.31.
szombat, 10:00
SZARVASI FC SZEOL SC `A` 0:4
3.2013.08.31.
szombat, 10:00
SZEOL SC `C` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:0
3.2013.08.31.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 2:5
3.2013.09.01.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC `B` KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:3
2.2013.09.04.
szerda, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:3
4.2013.09.07.
szombat, 12:00
SZEOL SC `A` BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 7:0
4.2013.09.08.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `B` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 9:0
4.2013.09.08.
vasárnap, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC `C` 0:5
4.2013.09.08.
vasárnap, 13:00
SZEGED 2011 SZARVASI FC 0:3
5.2013.09.14.
szombat, 10:30
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 11:1
5.2013.09.14.
szombat, 12:00
SZARVASI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:1
5.2013.09.15.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `C` SZEOL SC `B` 5:2
5.2013.09.15.
vasárnap, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `A` 0:13
6.2013.09.21.
szombat, 10:00
SZEOL SC `C` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:1
6.2013.09.21.
szombat, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZARVASI FC 4:1
6.2013.09.21.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 3:3
6.2013.09.22.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `A` 0:13
7.2013.09.28.
szombat, 10:00
SZARVASI FC SZEOL SC `B` 3:1
7.2013.09.28.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4:3
7.2013.09.29.
vasárnap, 15:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 21:0
8.2013.10.05.
szombat, 10:00
SZEOL SC `C` SZARVASI FC 5:1
8.2013.10.05.
szombat, 10:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 4:1
8.2013.10.05.
szombat, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC `A` 0:7
8.2013.10.06.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `B` BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 3:2
7.2013.10.08.
kedd, 15:00
SZEOL SC `A` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 12:0
9.2013.10.12.
szombat, 09:00
SZEGED 2011 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:11
9.2013.10.12.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC `C` 3:8
9.2013.10.12.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 1:3
9.2013.10.13.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `A` SZEOL SC `B` 10:3
10.2013.10.19.
szombat, 10:00
SZEOL SC `A` SZEOL SC `C` 6:0
10.2013.10.19.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:5
10.2013.10.19.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZARVASI FC 2:3
10.2013.10.20.
vasárnap, 12:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `B` 0:10
11.2013.10.27.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `B` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 2:4
11.2013.10.27.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `C` SZEGED 2011 13:1
11.2013.10.27.
vasárnap, 12:00
SZARVASI FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:4
11.2013.10.27.
vasárnap, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 1:4
12.2013.10.30.
szerda, 15:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `C` 1:4
12.2013.10.31.
csütörtök, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:1
12.2013.11.02.
szombat, 12:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC `B` 5:2
12.2013.11.02.
szombat, 13:00
SZEOL SC `A` SZARVASI FC 6:0
13.2013.11.08.
péntek, 18:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC `A` 0:4
13.2013.11.09.
szombat, 10:00
SZEOL SC `C` KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5:0
13.2013.11.09.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `B` 4:9
13.2013.11.09.
szombat, 13:00
SZARVASI FC SZEGED 2011 1:0
14.2013.11.16.
szombat, 11:00
SZEOL SC `A` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 9:0
14.2013.11.16.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZARVASI FC 4:3
14.2013.11.17.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `B` SZEOL SC `C` 0:3
14.2013.11.17.
vasárnap, 11:00
SZEGED 2011 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:7
1.2013.11.23.
szombat, 10:00
SZEOL SC `C` SZEOL SC `A` 1:9
1.2013.11.23.
szombat, 13:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 1:4
1.2013.11.24.
vasárnap, 10:00
SZEOL SC `B` SZEGED 2011 7:0
1.2013.11.24.
vasárnap, 11:00
SZARVASI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 4:3
16.2014.03.07.
péntek, 14:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 4:2
16.2014.03.08.
szombat, 12:00
SZEOL SC `B` SZARVASI FC 2:0
16.2014.03.08.
szombat, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `A` 0:11
16.2014.03.09.
vasárnap, 11:00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 0:9
17.2014.03.16.
vasárnap, 09:30
SZARVASI FC SZEOL SC `C` 0:2
17.2014.03.16.
vasárnap, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC `B` 3:1
17.2014.03.16.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 0:6
18.2014.03.22.
szombat, 09:00
SZEOL SC `B` SZEOL SC `A` 1:10
18.2014.03.22.
szombat, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED 2011 10:0
18.2014.03.22.
szombat, 13:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:6
18.2014.03.23.
vasárnap, 14:00
SZEOL SC `C` BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:1
19.2014.03.29.
szombat, 09:00
SZEOL SC `C` SZEOL SC `A` 2:5
19.2014.03.29.
szombat, 13:00
SZEOL SC `B` SZEGED 2011 1:1
19.2014.03.30.
vasárnap, 10:00
SZARVASI FC VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 2:1
19.2014.03.30.
vasárnap, 13:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:0
20.2014.04.05.
szombat, 13:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZARVASI FC 2:1
20.2014.04.05.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4:1
20.2014.04.06.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `C` 0:9
20.2014.04.06.
vasárnap, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEOL SC `B` 1:2
24.2014.04.09.
szerda, 16:00
SZEGED 2011 SZEOL SC `A` 0:13
21.2014.04.12.
szombat, 10:00
SZARVASI FC SZEOL SC `A` 0:7
21.2014.04.12.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 4:3
21.2014.04.13.
vasárnap, 09:00
SZEOL SC `B` KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:1
21.2014.04.13.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `C` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 7:0
22.2014.04.17.
csütörtök, 11:00
SZEOL SC `B` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 5:3
22.2014.04.17.
csütörtök, 16:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC `C` 0:6
22.2014.04.18.
péntek, 12:00
SZEOL SC `A` BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 8:1
22.2014.04.20.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 SZARVASI FC 0:6
23.2014.04.26.
szombat, 10:00
SZARVASI FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 6:1
23.2014.04.26.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEGED 2011 9:1
23.2014.04.26.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `A` 1:7
23.2014.04.26.
szombat, 14:00
SZEOL SC `C` SZEOL SC `B` 7:1
24.2014.05.01.
csütörtök, 12:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 0:2
24.2014.05.03.
szombat, 10:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZARVASI FC 1:3
24.2014.05.04.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `C` VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC 3:0
25.2014.05.10.
szombat, 11:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011 10:0
25.2014.05.10.
szombat, 11:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4:2
25.2014.05.10.
szombat, 15:00
SZEOL SC `A` OROSHÁZI MTK-ULE 1913 8:0
25.2014.05.11.
vasárnap, 10:00
SZARVASI FC SZEOL SC `B` 2:4
26.2014.05.17.
szombat, 09:30
SZEOL SC `C` SZARVASI FC 1:1
26.2014.05.18.
vasárnap, 11:00
SZEOL SC `B` BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE 1:1
26.2014.05.21.
szerda, 16:00
OROSHÁZI MTK-ULE 1913 SZEGED 2011 2:1
17.2014.05.21.
szerda, 18:00
SZEOL SC `A` KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 8:0
27.2014.05.24.
szombat, 10:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE SZEOL SC `C` 2:2
27.2014.05.24.
szombat, 11:00
SZEOL SC `A` SZEOL SC `B` 18:0
27.2014.05.25.
vasárnap, 10:00
SZEGED 2011 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 0:7
27.2014.05.25.
vasárnap, 17:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:0
26.2014.05.27.
kedd, 18:00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEOL SC `A` 0:7
15.2014.05.28.
szerda, 16:00
BÉKÉSCSABAI ELŐRE 1912 SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3:2
15.2014.05.31.
szombat, 13:00
VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC SZEOL SC `C` 2:3
15.2014.06.01.
vasárnap, 10:00
SZARVASI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 2:1
15.2014.06.01.
vasárnap, 13:00
SZEOL SC `A` SZEGED 2011 15:0
Frissítve: 2016.10.26. 22:47
Bajnokság: NB2
2020/2021
Merkantil Bank Liga NB II.
2020.09.27. vasárnap
SZEGED-CSANÁD GROSICS/DEAC
Szent Gellért Fórum
2020/2021 - Merkantil Bank Liga NB II.
#csapat nevepont
01. DVSC 20
02. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 17
03. GYIRMÓT FC GYŐR 16
04. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16
05. BUDAÖRS 15
06. SZOLNOKI MÁV FC 15
07. SOROKSÁR SC 14
08. FC AJKA 13
09. SZOMBATHELYI HALADÁS 13
10. PÉCSI MFC 13
11. DOROGI FC 12
12. BFC SIÓFOK 11
13. VASAS FC 11
14. WKW ETO FC GYŐR 10
15. KAZINCBARCIKA 9
16. SZEGED-CSANÁD GROSICS 8
17. ST. LŐRINC KFT. 8
18. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8
19. DEAC 6
20. AQVITAL FC CSÁKVÁR 3

Partnereink