- Gól nélküli döntetlennel végződött a legutóbbi, Szolnok elleni találkozó. Mi jellemezte a csapatot azon a mérkőzésen?
- Továbbra is azt tudom mondani, hogy egy stabil, erős csapatunk van, ahol a támadósort kéne erősíteni. Egy olyan játékosra lenne szükség, akibe benne van 8-10 gól, és akkor mindenképpen fejlődne a csapat. A védelemben és a középpályán nincs probléma. Elől is ígéretes fiataljaink vannak, de nem rakhatjuk rájuk azt a terhet, hogy hozzák az eredményeket.
- A héten az MLSZ versenybizottsága úgy döntött, hogy szerdán 0-0-ról újrajátszhatja a csapat a Soroksár elleni mérkőzést. Hogyan fogadta a hírt, és mit vár a találkozótól?
- Biztos vagyok benne, hogy egy teljesen más kimenetelű mérkőzés lesz. Remélem, hogy nem lesznek olyan sérülések addig, hogy a hátvédsort meg kelljen bontani. A hátralévő fordulók jóformán mind így fognak telni, hogy próbáljuk gyakorolni a szervezett védekezést, és hátha találunk gólt.
- Vasárnap a Pancho Arénában lép pályára a csapat, ahol a listavezető Puskás Akadémia lesz az ellenfél. A felcsúti klubnak már csak egy győzelemre van ahhoz szüksége, hogy bebiztosítsa az NB I-be való feljutást. Mit vár ettől a mérkőzéstől?
- A Puskás Akadémia kimagaslik a másodosztályból. Néztem a mérkőzéseiket és a statisztikájukat, a cserepadon például egy olyan csatár ül, aki vezeti a házi góllövő listát, és csak 30 perceket játszik. Válogatott védők és csatárok jellemzik a csapatot, úgyhogy nem hiszem, hogy bármi is érhetné a ház elejét. Megpróbáljuk ellenük is ezt a stabil játékot játszani, és hátha tudjuk úgy "csalni" az időt, hogy ők idegesek lesznek, és egy pontrúgásból vagy ellentámadásból esetleg gólt szerzünk. Nekik már csak egy győzelem kell ahhoz, hogy biztosan felkerüljenek az NB I-be, úgyhogy mindent el fognak követni a győzelem érdekében, mi meg megpróbáljuk megakadályozni ezt.




