Egy büntetővel nyert a Szeged-GA a SZVSE-stadionban.

SZEOL SC - Szeged-Grosics Akadémia 0-1 (0-0)
Szeged, SZVSE-stadion, 800 néző. Vezette: Szőts Gergely (Szvetnyik Bence, Dobos Dávid).
SZEOL SC: Leindler - Tomisics, Rácz, Gál, Grünvald, Forró (Beretka, 50.)., Ondrejó (Makszimovics, 72.), Pócs T., Kéri, Kozics, Kalmár.  Edző: Siha Zsolt.
Szeged-GA: Alekszics - Achim, Tóth G., Farkas M., Pászka, Oláh G., Zvara (Hegedűs, 72.), Germán, Cigan, Erdei, Andorka. Edző: Joao Janeiro.
Kiállítva: Grünvald (87.), Kéri (95.), ill. Farkas M. (92.).

SZEOL SC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA
0
1
VégeEz a vége, Germán büntetőjével nyer a Szeged-Grosics Akadémia, amely ezzel biztosan bajnok, és feljutott az NB II-be!
95.percMég egy piros! Kéri megmozdulását is pirossal honorálja a játékvezető!
94.percKIMARAD! Kozics áll oda, de Alekszics megfogja a büntetőt!
92.percEZ IS BÜNTETŐ! Péter lépne ki Farkas mellett, de a kezére pattan a labda. A Szeged-GA védője megkapja a második sárgáját, a SZEOL pedig 11-est lőhet.
87.percKiállítás, Grünvald reklamál egy büntetőt, amiért kiállítja őt a játékvezető.
85.percGÓL! Germán állt oda, magabiztosan lőtt a jobb alsóba, 0-1.
84.percTIZENEGYES! Popin lefejelt labdája után esik el Hegedűs, a játékvezető pedig büntetőt ítél.
83.percÚjabb kettős változtatás: Erdei helyett Popin, Kalmár helyett Péter érkezik.
78.percAndorka két lehetősége: előbb Leindler véd, majd Rácz blokkolja bravúrosan kísérletét.
72.percCsere mindkét csapatnál: Ondrejó helyett Makszimovics, Zvara helyett Hegedűs jön.
68.percFőleg mezőnyjáték: egy-egy megindulás ugyan akad mindkét oldalon, de nem adódik komolyabb helyzet.
60.percEltelt egy óra a meccsből, mostanra picit alábbhagyott a Szeged-GA fölénye. Az utóbbi percek inkább a küzdelemről szólnak.
53.percKalmár sárgul be, miután a játékvezető szerint feleslegesen lökte meg Tóthot.
50.percCserél a SZEOL, Forrót Beretka váltja.
46.percFolytatódik a meccs, csere nélkül.
SzünetVéget ér az első félidő: a Szeged-GA előtt jóval több lehetőség adódott, de nem hozott gólt az első 45 perc.
43.percOláh kap sárgát lerántásért.
42.percCigan lövésénél kell nyújtózkodnia Leindlernek, a SZEOL kapusa fölé tolja az átlövést.
39.percGermán fejelhet ismét Pászka szöglete után: a bal alsóba tartott a labda, de Leindler leért rá.
35.percAndorka és Rácz fut versenyt, előbbi fellöki a védőt - ezért kap sárgát a Szeged-GA támadója. Kiegyenlítettebbé vált a meccs.
25.percOndrejó marad lent, amíg ápolják, a két csapat kihasználja egy kis frissítésre. Végül folytatni tudja a SZEOL kapitánya.
17.percHárom komoly helyzet a Szeged-GA előtt: előbb Germán, majd Farkas fejel egy szöglet után. Beszorul a SZEOL, megint szögletet végezhet el a Szeged-GA, erre most Andorka érkezik, de lövését blokkolják. Eddig dominál a Szeged-GA.
9.percAktívabb a Szeged-GA, amely továbbra is keményen presszingel - Ondrejó ezt majdnem kihasználja egy átlövéssel, de Alekszics fogja.
5.percLetámad a Szeged-GA, amely picit ezzel zavarba is hozza a SZEOL SC-t, de végül Rácz rárúgja Andorkára, így kirúgással jöhet a SZEOL.
1.percA kék-feketében futballozó SZEOL SC kezdte a meccset. A Szeged-GA tiszta fehérben lép pályára. A találkozó előtt búcsúztatták Buzási Pétert, aki 12 évet játszott a SZEOL-ban.
17.06Köszöntjük olvasóinkat a SZVSE-stadionból! Kiváló futballidő fogadta a csapatokat, miközben a nézők is gyülekeznek a lelátón a hamarosan kezdődő szegedi derbire.