Szeged-Grosics Akadémia - Iváncsa 2-1 (1-1)
Gyula, Grosics Akadémia, 400 néző. Vezette: Kátai Gábor (Kövér Tamás, Szabó Ferenc Szilárd).
Szeged-GA: Alekszics - Tóth G., Germán, Pászka, Zvara (Hegedűs, 63.), Farkas M., Cigan (Coroian, 80.), Oláh, Achim, Andorka, Popin (Erdei, 57.). Edző: Joao Janeiro.
Iváncsa: Dániel - Balogh L., Kertai, Hujber, Varga B., Szauter, Fekecs, Szellák (Miklósvári, 67.), Aradi, Cseszneki (Berényi, 80.), Pribék. Edző: Domján Attila.
Gól: Andorka (40.), Hegedűs (65.), ill. Aradi (29.).
Sárga lap: Tóth G. (19.), Oláh G. (31.), ill. Balogh L. (22.), Hujber (42.).

IVÁNCSA KSE
2
1
VégeEz a vége: fordít, és nyer a Szeged-GA, ezzel nagyon közel kerül a feljutáshoz a gárda!
90. percNégy perc a ráadás a végén.
86.percTovábbra is igen nagy az iram és a küzdelem, de kevesebb a helyzet.
80. percEgy-egy csere mindkét oldalon: Cigan helyett Coroian, míg Csesznek helyére Berényi érkezik a pályára.
78.percLüktető játék és igen magas iram: az látszik, hogy bár az Iváncsának nincs tét a mai meccsen, de felszabadultan és motiváltan futballoznak a vendégek.
75.percKicsit beszorul most a Szeged-GA, két iváncsai szöglet egymás után, de Oláh kivágja a vendégek térfelére.
71.percEz is gól, de mégsem gól! Pászka szabadrúgását Farkas fejeli be, de ismét közbeszól a játékvezető sípja, marad a 2-1.
67.percSzellákot Miklósvári váltja a vendégeknél.
65.percGÓÓÓÓL! 2-1, Hegedűs! Most állt be, és ismét gólt lő! Andorka rázott le magáról három embert, majd beadta középre, ahol az érkező Hegedűs bepasszolta a labdát, 2-1!
63.percZvara helyére Hegedűs áll be.
62.percÚjabb két szegedi lehetőség: előbb Farkas fejel a kapu mellé, majd Germán egy beadást rúg a kapusba!
57.percPopin helyére Erdei érkezik a Szeged-GA-ba.
55.percKAPUFA! Andorka harminc méterről zörgeti meg a kapufát, ami most nincs a szegediekkel, marad az 1-1!
48.percAchim passzával léphet ki Andorka, de a csatár kisodródik, így már nem tudja erővel ellőni - a kapus kezébe gurít.
46.percFolytatódik a meccs, egyik csapat sem cserélt.
SzünetEz az első félidő, a Szeged-GA ugyan hátrányba került, de sikerült egyenlítenie. A Szentlőrinc 2-1-re vezet a Taksony ellen, azaz jelenleg három pont a különbség a két csapat között.
44.percPászka is a kapu fölé lövi közelről.
42.percHujbernek villan a sárga.
40.percGÓÓÓL! 1-1, Andorka! A sokadik szegedi kísérlet már eredményt hoz, a tavasszal nagyon eredményes Andorka egyenlít, aki Pászka beadását vágja be!
38.percMost is megtalálják Germánt, aki Cigan beadása után lőhet, de ez is a kapu fölött landol, marad a 0-1!
35.percEz is fölé! Zvara ívelte középre a labdát egy szabadrúgás után, Germán fejese azonban elmegy a keresztléc fölött.
34.percPászka kapásból, sajnos pont középre jön a labda, így fogja azt Dániel. A lövőkedvvel nincs baj, viszont egyelőre nem sikerül eléggé sarokra helyezni a labdákat.
31.percBetalál ugyan a Szeged-GA, de ezt nem adja meg Kátai játékvezető, majd a reklamáló Oláh kap lapot.
29. percGól, a semmiből vezet az Iváncsa! Aradi fejese köt ki a hosszú sarokban, 0-1!
24. percElőbb Popin, majd Andorka feje is fölé száll - majd Dániel kapus cserél kesztyűt, ilyet is ritkán látni.
22.percMost viszont Balogh kap sárgát, egy újabb faultot próbált előadni, de ezt lappal honorálja a játékvezető.
18.percTóth kap sárgát, miután Balogh esése után úgy ítéli meg a játékvezető, hogy szabálytalan volt a szegedi védő.
15. percAz első iváncsai lehetőség, Balogh lövésébe vetődik bele Farkas Márk.
11. percZvara is távolról próbálkozik: nem sokat téveszt, de tapsvihar fogadja kísérletét.
9. percOláh átlövését blokkolják, ami után szögletet végezhet el a Szeged-GA: Pászka játssza meg Oláht, de ez a kísérlet most fölé száll.
8. percGermán beadását ha nehezen is, de fogja az Iváncsa kapusa. Andorka és Popin is odakerül a kapu elé, de nincs belőle komoly helyzet - labdabirtoklásban nagy a szegedi fölény!
1. percKöszöntjük olvasóinkat, a piros meccsben futballozó Iváncsa kezdte a találkozót. Hatalmas vihar volt Gyulán, folyamatosan villámlik most is. A Szeged kezdte támadólag a mérkőzést.